EURO POL TOUR - Tour Operator
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Komunikat specjalny

Komunikat specjalny

Komunikat specjalny o zawieszeniu realizacji imprez turystycznych do 25.06.2020

KOMUNIKAT SPECJALNY NR 6/2020

Drodzy Klienci,
Drodzy Agenci i Biura współpracujące,

 

W związku z aktualną sytuacją na świecie, uniemożliwiającą realizowanie podróży turystycznych, Biuro Podróży EURO POL TOUR zawiesza z dniem dzisiejszym tj. 26.05.2020 wszystkie wyjazdy turystyczne mające swój początek do 25.06.2020.


O dalszych decyzjach będziemy informować Państwa na bieżąco.


Wszyscy jesteśmy świadkami nowej, trudnej rzeczywistości, z którą przychodzi nam się zmierzyć.  Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Klientów, którzy mieli zaplanowany wyjazd do 25 czerwca o zmianę terminu wyjazdu. Możliwa jest zmiana na dowolny termin w tym lub przyszłym roku bez ponoszenia dodatkowych opłat.


W tym celu:

• Przedłużamy wszystkie oferty First Minute na sezon 2020 do końca czerwca. 

• W możliwie jak najszybszym terminie, po unormowaniu się sytuacji z epidemią koronawirusa, udostępnimy specjalne oferty Prefirst Minute na 2021, o których zostaną Klienci natychmiast poinformowani.

• Wszyscy Klienci, którzy zdecydują się na zmianę terminu wyjazdu, będą mieli możliwość zmiany nowej rezerwacji do 31 dni przed wyjazdem bez dodatkowych kosztów. 

 

Klientom, którzy nie zdecydują się na w/w proponowane zmiany terminu, przysługuje prawo rezygnacji i zostaną im zwrócone wpłacone kwoty, ale okres zwrotu należności może zostać wydłużony na podstawie Ustawy o Tarczy Antykryzysowej. Klienci mogą także otrzymać specjalne vouchery na wartość wpłaconej zaliczki. Vouchery te będą przeznaczone na przyszłe rezerwacje i będą miały ważność 12 miesięcy.

 

W przypadku imprez, które rozpoczynają się po 25 czerwca obowiązują zasady rezygnacji według OWU oraz postanowienia Ustawy o Tarczy Antykryzysowej.

 

Wszystkich uprzejmie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji.

 

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale jest to siła wyższa, na którą nie mamy wpływu. Nie mogliśmy jej ani przewidzieć, ani uniknąć.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Witaj na stronie EPT!