EURO POL TOUR - Tour Operator

KLUB WŁOSKICH PODRÓŻY EPT

Drodzy Państwo!

Nasz klub powstał w roku 2008 z myślą o miłośnikach wypoczynku w słonecznej Italii. Zarówno o tych z Państwa, których od wielu lat z ogromną przyjemnością gościmy na naszych włoskich imprezach, jak i tych, którzy dopiero poznają lub planują poznać ten piękny i różnorodny kraj. Z przynależności do klubu wynikają dla Państwa wyłącznie korzyści. Nie ponosicie żadnych opłat za przystąpienie czy uczestnictwo w klubie.

Serdecznie zapraszamy!

we love it EPT


REGULAMIN KLUBU WŁOSKICH PODRÓŻY EPT

1. Przez użyte w niniejszym regulaminie określenia rozumie się:
KLUBOWICZ - osoba, która przystąpiła do klubu tj. dokonała rejestracji i otrzymała potwierdzenie ze strony EPT wraz z numerem klubowicza
NUMER KLUBOWICZA - unikalny numer, przyporządkowany tylko do jednego Klubowicza, który jest podstawą do uzyskania zniżek i przywilejów (należy zawsze podawać go przy rezerwacji miejsc)
KLUB - Klub Włoskich Podróży EPT

2. Aby zarejestrować się w Klubie należy wysłać zgłoszenie na adres [email protected] podając w nim:
- imię i nazwisko
- adres zamieszkania
- nr telefonu
- adres mailowy
- datę urodzenia.
Przystąpienie do Klubu i uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

3. W ciągu 72 godz. od rejestracji otrzymacie Państwo potwierdzenie przyjęcia do Klubu wraz z numerem Klubowicza.

4. Warunkiem uzyskania bonusów, zniżek, przywilejów wynikających z uczestnictwa w Klubie jest podanie numeru Klubowicza przy dokonaniu rezerwacji miejsc (podpisaniu umowy o uczestnictwo w imprezie turystycznej).

5. Klub obejmuje wyłącznie wyjazdy do Włoch, których rezerwacja zostanie dokonana za pośrednictwem EPT.

6. Zniżki, przywileje, bonusy itp. obowiązujące w danym roku kalendarzowym dla Klubowiczów zarejestrowanych za pośrednictwem serwisu www.bibione.info.pl opublikowane są na stronie www.bibione.info.pl. EPT zastrzega sobie prawo do ich modyfikacji, aktualizacji.

OFERTA SPECJALNA DLA KLUBOWICZÓW

Przy zakupie oferty EPT:
- wczasów w apartamentach, hotelach, domkach, na kempingach we Włoszech
- pakietu autokarowego (przejazdu autokarem do Bibione, Caorle, Porto Santa Margherita, Lido di Altanea, Lido di Jesolo, Duna Verde)
- wycieczek fakultatywnych organizowanych przez EPT każdorazowo otrzymają Państwo bonus o równowartości 5% podstawowej ceny do wykorzystania na swój kolejny wyjazd do Włoch. Bonus ważny jest przez okres 2 lat od dokonania danego zamówienia.
Służymy Państwu pomocą przy wyborze ofert.
Zapraszamy!

KLUB WŁOSKICH PODRÓŻY EPT
MAIL: [email protected]

Witaj na stronie EPT!