EURO POL TOUR - Tour Operator
Uwaga
Szanowni Klienci,
biorąc pod uwagę obecną nadzwyczajną sytuację, w trosce o zdrowie Wasze oraz naszych pracowników od dnia 31.03.2020 do odwołania pracujemy dla Państwa zdalnie, spoza siedziby Biura. Wszystkie pytania, życzenia np. zmiany terminu wyjazdu czy też nowe rezerwacje oraz wszystkie inne bieżące sprawy prosimy kierować mailowo na adres rezerwacja@europol.com.pl, realizacja@europol.com.pl lub europol@europol.com.pl w godzinach 10.00-16.00 w dni powszednie. Staramy się odpowiadać niezwłocznie lecz nie później niż tego samego dnia.
Liczymy na zrozumienie i pozdrawiamy, Euro Pol Tour

Prawa autorskie

1. Prawa autorskie
Wszelkie prawa autorskie do zawartości serwisu internetowego www.europol.com.pl są zastrzeżone na rzecz administratora tj. B.P. Euro Pol Tour sp. z o.o. (EPT) z siedzibą w Katowicach. Użytkownik serwisu www.europol.com.pl ma prawo przeglądania treści strony oraz drukowania wybranych stron dla swojego prywatnego, niekomercyjnego użytku. Zabronione jest kopiowanie, dystrybucja lub zapisywanie treści, zdjęć i plików video na jakichkolwiek nośnikach, bez uprzedniej pisemnej zgody administratora.

2. Zawartość strony
Zawartość witryny ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być traktowana jako oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie gwarantujemy, że informacje, opisy, ceny zawarte na stronie www.europol.com.pl są wolne od uchybień i błędów. Ich wystąpienie nie może być podstawą do roszczeń.

Witaj na stronie EPT!