EURO POL TOUR - Tour Operator
  1. Strona główna
  2. Grupy

Wyjazdy integracyjne dla firm i grup

Jesteśmy tour operatorem obecnym na rynku turystycznym od ponad 20 lat. W naszej ofercie posiadamy wyjazdy krajowe jak i zagraniczne, kierowane do szkół, zakładów pracy, małych i dużych grup przyjaciół. Specjalnie dla biznesu zajmujemy sie organizacją wyjazdów integracyjnych, szkoleń konferencji, wyjazdów branżowych. Bezpłatnie przygotujemy i dopasujemy inne programy, jak i kalkulację cenowe w zależności od wybranego przez Państwa celu podróży. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycję i sugestię!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą gotową ofertą!

Turystyka
tematyczna

Pozwól nam spełnić Twoje marzenia! Pomożemy Ci znaleźć ofertę wycieczek zgodną z Twoimi zainteresowaniami. Skontaktuj się z nami!

Nasza oferta

Dla grup
biznesowych

Specjalizujemy się w wyjazdach turystycznych i firmowych:
- konferencjach i szkoleniach,
- targach branżowych,
- incentive travel,
- wyjazdach integracyjnych.

Nasza oferta

Dla firm, instytucji,
grup przyjaciół

Organizujemy wyjazdy integracyjne do wielu krajów europejskich, ale również Japonii, Ameryki Południowej
czy USA.

Nasza oferta

Dział grupowy:

tel.+48 32 605 30 97   lub   +48 32 605 30 99

[email protected]

[email protected]

Wycieczki dla grup i firm

Wyjazd z grupą przyjaciół? Szkolenia i konferencje w niecodziennych miejscach? A może wycieczka integracyjna dla zespołu nowej firmy? Pomysły na każdy rodzaj wycieczki dla grup i firm znajdą Państwo na stronie Biura Podróży Euro Pol Tour.
Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór miejsc w Polsce oraz zagranicą, w których w przyjemnej atmosferze spędzić można czas z bliskimi sobie osobami.
W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo ciekawe i oryginalne propozycje na wycieczki dla grup oraz wycieczki dla firm.
Posiadamy oferty zarówno na wyjazdy do słynnych polskich ośrodków turystycznych ale również na wyjazdy zagraniczne.
Proponujemy również tematyczne wycieczki dla grup i firm, na których możecie Państwo np. skosztować wyjątkowego lokalnego wina z najbardziej znanych włoskich winnic lub spędzić kilka dni na podziwianiu najpiękniejszych miejscowości.
Na szkolenia oraz konferencje przygotowaliśmy oferty zagranicznych luksusowych hoteli, które posiadają odpowiednie sale umożliwiające swobodne prowadzenie spotkań.
Nasza oferta tworzona jest tak, aby spełniała wszystkie oczekiwania naszych Klientów.

Szkolenia i konferencje

Z naszym biurem możesz także zorganizować szkolenia bądź konferencje. Konferencje zagraniczna czy też krajowa? Wybór należy do Ciebie. Nasza bogata oferta sprawi, że każda firma znajdzie idealne rozwiązanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu masz gwarancję, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Nasza oferta tworzona jest tak, aby spełniała wszystkie oczekiwania naszych Klientów.

Witaj na stronie EPT!