EURO POL TOUR - Tour Operator
Uwaga
Szanowni Klienci,
biorąc pod uwagę obecną nadzwyczajną sytuację, w trosce o zdrowie Wasze oraz naszych pracowników od dnia 31.03.2020 do odwołania pracujemy dla Państwa zdalnie, spoza siedziby Biura. Wszystkie pytania, życzenia np. zmiany terminu wyjazdu czy też nowe rezerwacje oraz wszystkie inne bieżące sprawy prosimy kierować mailowo na adres rezerwacja@europol.com.pl, realizacja@europol.com.pl lub europol@europol.com.pl w godzinach 10.00-16.00 w dni powszednie. Staramy się odpowiadać niezwłocznie lecz nie później niż tego samego dnia.
Liczymy na zrozumienie i pozdrawiamy, Euro Pol Tour

WARUNKI WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH

Wycieczki fakultatywne są to imprezy odpłatne (ceny podane w EUR lub w miejscowej walucie),obsługiwane zazwyczaj przez pilotów posługujących się miejscowym językiem i językiem angielskim lub niemieckim. Organizowane są przez lokalne agencje.

  • Podane ceny wycieczek fakultatywnych mają charakter orientacyjny. Nie są zależne od EPT a jedynie od decyzji lokalnych agencji.

  • Wycieczki odbywają się przy min. 35 uczestnikach. W przypadku nie zebrania się wystarczającej ilości osób - wycieczka nie będzie realizowana lub można będzie z niej skorzystać za dopłatą.

  • Bilety wstępu, statek/tramwaj wodny itp. - płatne są we własnym zakresie przez każdego z uczestników.

  • Wycieczki fakultatywne są płatne na miejscu i za ich przebieg oraz realizację odpowiadają miejscowe agencje.


Wyjątkiem jest OFERTA PROMOCYJNA z cenami w PLN
tj. wybrane wycieczki fakultatywne we Włoszech (z Bibione, Caorle, Lido di Jesolo),Chorwacji, Bułgarii, których opłatę należy uiścić w Polsce. W przypadku wycieczek fakultatywnych płatnych w Polsce, jeżeli impreza nie odbędzie się ze względu na zbyt małą ilość chętnych osób - należność zwracana jest po powrocie do Polski przez Biuro sprzedające.


Zapraszamy do przewodnika po naszych kierunkach, gdzie będą mogli Państwo dowiedzieć się więcej o wybranych wycieczkach fakultatywnych w wybranym przez Was kraju.

Zobacz więcej w przewodniku po naszych kierunkach

Witaj na stronie EPT!