EURO POL TOUR - Tour Operator

WARUNKI WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH

Wycieczki fakultatywne są to imprezy odpłatne (ceny podane w EUR lub w miejscowej walucie),obsługiwane zazwyczaj przez pilotów posługujących się miejscowym językiem i językiem angielskim lub niemieckim. Organizowane są przez lokalne agencje.

  • Podane ceny wycieczek fakultatywnych mają charakter orientacyjny. Nie są zależne od EPT a jedynie od decyzji lokalnych agencji.

  • Wycieczki odbywają się przy min. 35 uczestnikach. W przypadku nie zebrania się wystarczającej ilości osób - wycieczka nie będzie realizowana lub można będzie z niej skorzystać za dopłatą.

  • Bilety wstępu, statek/tramwaj wodny itp. - płatne są we własnym zakresie przez każdego z uczestników.

  • Wycieczki fakultatywne są płatne na miejscu i za ich przebieg oraz realizację odpowiadają miejscowe agencje.


Wyjątkiem jest OFERTA PROMOCYJNA z cenami w PLN
tj. wybrane wycieczki fakultatywne we Włoszech (z Bibione, Caorle, Lido di Jesolo),Chorwacji, Bułgarii, których opłatę należy uiścić w Polsce. W przypadku wycieczek fakultatywnych płatnych w Polsce, jeżeli impreza nie odbędzie się ze względu na zbyt małą ilość chętnych osób - należność zwracana jest po powrocie do Polski przez Biuro sprzedające.


Zapraszamy do przewodnika po naszych kierunkach, gdzie będą mogli Państwo dowiedzieć się więcej o wybranych wycieczkach fakultatywnych w wybranym przez Was kraju.

Zobacz więcej w przewodniku po naszych kierunkach

Witaj na stronie EPT!