EURO POL TOUR - Tour Operator
  1. Strona główna
  2. Aktualności

Aktualności

First Minute

Dostępne są już nasze najpopularniejsze oferty na rok 2021. Zapraszamy!

 

Komunikat specjalny

Sytuacja w Europie się ustabilizowała. Do wielu krajów możliwe są już wyjazdy turystyczne. Zniesiony został obowiązek kwarantanny. Zaczynamy więc realizację wyjazdów zagranicznych i w miarę rozwoju sytuacji mamy nadzieję potwierdzać kolejne destynacje. 

 

W związku z powyższym:

• W przypadku krajów, które są otwarte dla turystyki i można do nich dojechać, nie stosujemy bez kosztowych anulacji i voucherów. Zastosowanie mają kary umowne zgodnie z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa.

• W przypadku krajów, gdzie nie zniesiono stanów epidemii lub impreza jest odwołana przez EPT, wyjazd można zamienić na voucher o wartości 105% wpłaconej do EPT kwoty i pozostawionej na poczet przyszłych imprez (od 1.10.2020 do 30.09.2021) lub zostanie dokonany zwrot wpłaconej zaliczki, ale w przedłużonym o 180 dni terminie zwrotu (czyli 180+14 dni) zgodnie z zapisami tarczy antykryzysowej.

• Jednocześnie tracą moc wszelkie poprzednie komunikaty dot. postępowania w sytuacji epidemii.

 

Pragniemy również przypomnieć, że TU Signal Iduna Polska, w której są ubezpieczeni nasi Klienci rozszerzyło ochronę ubezpieczeniową w produktach Bezpieczne Podróże o koszty leczenia spowodowane przez koronawirusy Sars-Cov-1, Sars-Cov-2.
Jeżeli ktoś z Państwa nie otrzymał komunikatu Covid z Signala, jest on dostępny na naszej stronie.


Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do sprzedaży.
EPT

 zwińwięcej 

Komunikat TU Signal Iduna Polska w sprawie COVID

W trosce o naszych klientów rozszerzyliśmy ochronę ubezpieczeniową w produktach Bezpieczne Podróże o  koszty leczenia spowodowane przez koronawirusy Sars-Cov-1, Sars-Cov-2.  Szczegółowe informacje przedstawiamy poniżej:

•  Zgodnie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia Bezpieczne Podróże od 8.05.2020 świadczymy ochronę z tytułu kosztów leczenia spowodowanych przez koronawirusy

Sars-Cov-1, Sars-Cov-2 z ich mutacjami w tym zachorowania na CoVid-19.

•   W ubezpieczeniu Bezpieczne Podróże dodatkowo przedłużamy bezpłatnie ochronę do 7 dni w zakresie kosztów leczenia i assistance w przypadku odwołania wcześniej zaplanowanego powrotu z podróży zagranicznej wskutek epidemii choroby zakaźnej, pandemii, których początek nastąpił w trakcie pobytu Ubezpieczonego za granicą.

 Przypominamy również, że:

W ubezpieczeniu Koszty Imprezy Turystycznej – Bezpieczne Rezerwacje z odpowiedzialności SIGNAL IDUNA wyłączona jest rezygnacja z podróży oraz przerwanie uczestnictwa w imprezie turystycznej jeśli powstała w wyniku epidemii lub pandemii.

 Dodatkowo od 16.04.2020 umożliwiliśmy przesyłanie elektronicznych zgłoszeń szkód turystycznych, bez konieczności wysyłania oryginałów dokumentów.

 zwińwięcej 

Witaj na stronie EPT!