EURO POL TOUR - Tour Operator
Uwaga
Szanowni Klienci,
biorąc pod uwagę obecną nadzwyczajną sytuację, w trosce o zdrowie Wasze oraz naszych pracowników od dnia 31.03.2020 do 15.04.2020 pracujemy dla Państwa zdalnie, spoza siedziby Biura. Wszystkie pytania, życzenia np. zmiany terminu wyjazdu czy też nowe rezerwacje oraz wszystkie inne bieżące sprawy prosimy kierować mailowo na adres rezerwacja@europol.com.pl, realizacja@europol.com.pl lub europol@europol.com.pl w godzinach 10.00-16.00 w dni powszednie. Staramy się odpowiadać niezwłocznie lecz nie później niż tego samego dnia.
Liczymy na zrozumienie i pozdrawiamy, Euro Pol Tour
  1. Strona główna
  2. Aktualności

Aktualności

Komunikat specjalny

Komunikat specjalny o zawieszeniu realizacji imprez turystycznych do 25.05.2020

KOMUNIKAT SPECJALNY NR 4/2020

Drodzy Klienci,
Drodzy Agenci i Biura współpracujące,

W związku z aktualną sytuacją na świecie, uniemożliwiającą realizowanie podróży turystycznych, Biuro Podróży EURO POL TOUR zawiesza z dniem dzisiejszym tj. 31.03.2020 wszystkie wyjazdy turystyczne mające swój początek do 25.05 2020. 

O dalszych decyzjach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Wszyscy jesteśmy świadkami nowej, trudnej rzeczywistości, z którą przychodzi nam się zmierzyć.
Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Klientów, którzy mieli zaplanowany wyjazd do 25 maja o zmianę terminu wyjazdu. Możliwa jest zmiana na dowolny termin, dowolną imprezę w tym lub przyszłym roku bez ponoszenia dodatkowych opłat.
W tym celu:
• Przedłużamy wszystkie oferty First Minute na sezon 2020 do końca maja.

• W możliwie jak najszybszym terminie, po unormowaniu się sytuacji z epidemią koronawirusa, udostępnimy specjalne oferty Prefirst Minute na 2021, o których zostaną Klienci natychmiast poinformowani.

• Wszyscy Klienci, którzy zdecydują się na zmianę terminu wyjazdu, niezależnie od terminu wyjazdu, dodatkowo będą oni mieli możliwość zmiany nowej rezerwacji do 31 dni przed wyjazdem bez dodatkowych kosztów.

 

Klientom, którzy nie zdecydują się na w/w proponowane zmiany terminu, przysługuje prawo rezygnacji i zostaną im zwrócone wpłacone kwoty, ale okres zwrotu należności może zostać wydłużony na podstawie Ustawy o Tarczy Antykryzysowej. Klienci mogą także otrzymać specjalne vouchery na wartość wpłaconej zaliczki. Vouchery te będą przeznaczone na przyszłe rezerwacje i będą miały ważność 12 miesięcy.

 

W przypadku imprez, które rozpoczynają się po 25 maja obowiązują zasady rezygnacji według OWU oraz postanowienia Ustawy o Tarczy Antykryzysowej.


Wszystkich uprzejmie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale jest to siła wyższa, na którą nie mamy wpływu. Nie mogliśmy jej ani przewidzieć, ani uniknąć.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 zwińwięcej 

Single bez dopłat

Osoby podróżujące samotnie mogą uniknąć dopłaty za pokój jednoosobowy wyrażając chęć i zgodę na dokwaterowanie do pokoju 2 lub 3-osobowego (ew. 2-osobowego z dostawką), z osobami tej samej płci. Oferta dotyczy wszystkich wycieczek i ofert zwiedzaj i wypoczywaj. Zastrzegamy sobie możliwość wstrzymania lub ograniczenia oferty „single bez dopłat”, szczególnie na krótko przed wyjazdem.

 zwińwięcej 

UWAGA!

Zmiana adresu!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.12.2018 zmieniamy adres siedziby firmy. Nasz nowy adres: Tadeusza Kościuszki 37 40-048 Katowice.
Numery telefonów pozostają bez zmian.

 zwińwięcej 

Witaj na stronie EPT!