EURO POL TOUR - Tour Operator
Uwaga
Szanowni Klienci,
biorąc pod uwagę obecną nadzwyczajną sytuację, w trosce o zdrowie Wasze oraz naszych pracowników od dnia 31.03.2020 do odwołania pracujemy dla Państwa zdalnie, spoza siedziby Biura. Wszystkie pytania, życzenia np. zmiany terminu wyjazdu czy też nowe rezerwacje oraz wszystkie inne bieżące sprawy prosimy kierować mailowo na adres rezerwacja@europol.com.pl, realizacja@europol.com.pl lub europol@europol.com.pl w godzinach 10.00-16.00 w dni powszednie. Staramy się odpowiadać niezwłocznie lecz nie później niż tego samego dnia.
Liczymy na zrozumienie i pozdrawiamy, Euro Pol Tour
  1. Strona główna
  2. Aktualności

Aktualności

Komunikat specjalny

Sytuacja w Europie się ustabilizowała. Do wielu krajów możliwe są już wyjazdy turystyczne. Zniesiony został obowiązek kwarantanny. Zaczynamy więc realizację wyjazdów zagranicznych i w miarę rozwoju sytuacji mamy nadzieję potwierdzać kolejne destynacje. 

 

W związku z powyższym:

• W przypadku krajów, które są otwarte dla turystyki i można do nich dojechać, nie stosujemy bez kosztowych anulacji i voucherów. Zastosowanie mają kary umowne zgodnie z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa.

• W przypadku krajów, gdzie nie zniesiono stanów epidemii lub impreza jest odwołana przez EPT, wyjazd można zamienić na voucher o wartości 105% wpłaconej do EPT kwoty i pozostawionej na poczet przyszłych imprez (od 1.10.2020 do 30.09.2021) lub zostanie dokonany zwrot wpłaconej zaliczki, ale w przedłużonym o 180 dni terminie zwrotu (czyli 180+14 dni) zgodnie z zapisami tarczy antykryzysowej.

• Jednocześnie tracą moc wszelkie poprzednie komunikaty dot. postępowania w sytuacji epidemii.

 

Pragniemy również przypomnieć, że TU Signal Iduna Polska, w której są ubezpieczeni nasi Klienci rozszerzyło ochronę ubezpieczeniową w produktach Bezpieczne Podróże o koszty leczenia spowodowane przez koronawirusy Sars-Cov-1, Sars-Cov-2.
Jeżeli ktoś z Państwa nie otrzymał komunikatu Covid z Signala, jest on dostępny na naszej stronie.


Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do sprzedaży.
EPT

 zwińwięcej 

Komunikat TU Signal Iduna Polska w sprawie COVID

W trosce o naszych klientów rozszerzyliśmy ochronę ubezpieczeniową w produktach Bezpieczne Podróże o  koszty leczenia spowodowane przez koronawirusy Sars-Cov-1, Sars-Cov-2.  Szczegółowe informacje przedstawiamy poniżej:

•  Zgodnie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia Bezpieczne Podróże od 8.05.2020 świadczymy ochronę z tytułu kosztów leczenia spowodowanych przez koronawirusy

Sars-Cov-1, Sars-Cov-2 z ich mutacjami w tym zachorowania na CoVid-19.

•   W ubezpieczeniu Bezpieczne Podróże dodatkowo przedłużamy bezpłatnie ochronę do 7 dni w zakresie kosztów leczenia i assistance w przypadku odwołania wcześniej zaplanowanego powrotu z podróży zagranicznej wskutek epidemii choroby zakaźnej, pandemii, których początek nastąpił w trakcie pobytu Ubezpieczonego za granicą.

 Przypominamy również, że:

W ubezpieczeniu Koszty Imprezy Turystycznej – Bezpieczne Rezerwacje z odpowiedzialności SIGNAL IDUNA wyłączona jest rezygnacja z podróży oraz przerwanie uczestnictwa w imprezie turystycznej jeśli powstała w wyniku epidemii lub pandemii.

 Dodatkowo od 16.04.2020 umożliwiliśmy przesyłanie elektronicznych zgłoszeń szkód turystycznych, bez konieczności wysyłania oryginałów dokumentów.

 zwińwięcej 

Komunikat specjalny

Komunikat specjalny o zawieszeniu realizacji imprez turystycznych do 25.06.2020

KOMUNIKAT SPECJALNY NR 6/2020

Drodzy Klienci,
Drodzy Agenci i Biura współpracujące,

 

W związku z aktualną sytuacją na świecie, uniemożliwiającą realizowanie podróży turystycznych, Biuro Podróży EURO POL TOUR zawiesza z dniem dzisiejszym tj. 26.05.2020 wszystkie wyjazdy turystyczne mające swój początek do 25.06.2020.


O dalszych decyzjach będziemy informować Państwa na bieżąco.


Wszyscy jesteśmy świadkami nowej, trudnej rzeczywistości, z którą przychodzi nam się zmierzyć.  Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Klientów, którzy mieli zaplanowany wyjazd do 25 czerwca o zmianę terminu wyjazdu. Możliwa jest zmiana na dowolny termin w tym lub przyszłym roku bez ponoszenia dodatkowych opłat.


W tym celu:

• Przedłużamy wszystkie oferty First Minute na sezon 2020 do końca czerwca. 

• W możliwie jak najszybszym terminie, po unormowaniu się sytuacji z epidemią koronawirusa, udostępnimy specjalne oferty Prefirst Minute na 2021, o których zostaną Klienci natychmiast poinformowani.

• Wszyscy Klienci, którzy zdecydują się na zmianę terminu wyjazdu, będą mieli możliwość zmiany nowej rezerwacji do 31 dni przed wyjazdem bez dodatkowych kosztów. 

 

Klientom, którzy nie zdecydują się na w/w proponowane zmiany terminu, przysługuje prawo rezygnacji i zostaną im zwrócone wpłacone kwoty, ale okres zwrotu należności może zostać wydłużony na podstawie Ustawy o Tarczy Antykryzysowej. Klienci mogą także otrzymać specjalne vouchery na wartość wpłaconej zaliczki. Vouchery te będą przeznaczone na przyszłe rezerwacje i będą miały ważność 12 miesięcy.

 

W przypadku imprez, które rozpoczynają się po 25 czerwca obowiązują zasady rezygnacji według OWU oraz postanowienia Ustawy o Tarczy Antykryzysowej.

 

Wszystkich uprzejmie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji.

 

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale jest to siła wyższa, na którą nie mamy wpływu. Nie mogliśmy jej ani przewidzieć, ani uniknąć.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 zwińwięcej 

Witaj na stronie EPT!