EURO POL TOUR - Tour Operator
Uwaga
Szanowni Klienci,
biorąc pod uwagę obecną nadzwyczajną sytuację, w trosce o zdrowie Wasze oraz naszych pracowników do odwołania pracujemy dla Państwa zdalnie, spoza siedziby Biura. Wszystkie pytania, życzenia np. zmiany terminu wyjazdu czy też nowe rezerwacje oraz wszystkie inne bieżące sprawy prosimy kierować mailowo na adres rezerwacja@europol.com.pl, realizacja@europol.com.pl lub europol@europol.com.pl w godzinach 10.00-16.00 w dni powszednie. Staramy się odpowiadać niezwłocznie lecz nie później niż tego samego dnia.
Liczymy na zrozumienie i pozdrawiamy, Euro Pol Tour
  1. Strona główna
  2. Dla młodzieży
  3. Wycieczki szkolne

Wycieczki szkolne

Jako organizator imprez pod wycieczki szkolne i klasowe, doskonale wiemy, że jest to nie lada wyzwanie. Jeżeli jesteś np. nauczycielem, którego zadaniem jest przygotowanie oferty taniej wycieczki szkolnej, doskonale trafiłeś! Biuro Podróży EURO POL TOUR przygotowało dla Państwa szeroką gamę wycieczek do najpiękniejszych miejsc w Polsce, ale również zagranicą, w atrakcyjnych cenach. Oferujemy wycieczki szkolne 1-, 2- lub 3-dniowe. Chcemy zaznaczyć, że program wycieczek zamieszczony w opisach poszczególnych propozycji może być minimalnie modyfikowany w zależności od potrzeb danej grupy.

Tanie wycieczki szkolne, które organizujemy na terenie Polski, mają za zadanie przybliżyć małym podróżnikom historię naszego kraju oraz pokazać im ważne oraz piękne miejsca, które każdy Polak powinien znać. Organizujemy wycieczki klasowe min. do Warszawy, Kazimierza Dolnego, Zakopanego oraz wielu innych urokliwych miejsc. Wiadomym jest, że mali podróżnicy powinni poznać także najciekawsze miejsca znajdujące się poza granicami naszego kraju. Nasza oferta zawiera bardzo bogatą ofertę pod wycieczki szkolne zagraniczne do krajów bliższych oraz dalszych. Państwa uczniowie będą mogli przechadzać się ulicami Budapesztu, wejść na Wieżę Eiffela czy wyszaleć się na Tropikalnej Wyspie pod Berlinem.

Witaj na stronie EPT!