EURO POL TOUR - Tour Operator
  1. Strona główna
  2. Promocje
  3. SYLWESTER 2019/2020

SYLWESTER 2019/2020

Marzy Ci się niezapomniany Sylwester w przepięknej miejskiej scenerii jednej z europejskich stolic? A może wolisz połączyć zimowe zwiedzanie Pragi czy Budapesztu z uroczystą kolacją i balem do białego rana? W biurze podróży Euro Pol Tour z pewnością znajdziesz oferty idealnie dopasowane do swoich oczekiwań!

Nasze propozycje zorganizowanych wyjazdów na Sylwestra 2019 / 2020 to świetna alternatywa dla spędzania czasu w domu lub imprez w zatłoczonym klubie. W czasie takiej wycieczki, uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć i zwiedzić najpopularniejsze atrakcje turystyczne poszczególnych miast, spróbować lokalnej kuchni, a także wziąć udział w szampańskiej zabawie sylwestrowej.

Wyjazdy sylwestrowe organizowane przez Euro Pol Tour to okazja do poszerzania swojej wiedzy o najpiękniejszych zakątkach Europy oraz do niezapomnianej zabawy w zimowym anturażu. Jeśli nadal szukasz sposobu, aby wyjątkowo powitać nadchodzący rok, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez nasze biuro podróży!
Hotel Budapeszt + Bal nad Balatonem - Pensjonat Otosfogat

Hotel Budapeszt + Bal nad Balatonem - Pensjonat Otosfogat 

Węgry - Budapeszt

To wspaniała okazja, aby zobaczyć Budapeszt - prześliczną stolicę Węgier, w niepowtarzalnej świątecznej wręcz bajkowej scenerii, spędzić relaksujące chwile w termach, przetańczyć sylwestrową noc w miłej atmosferze i odwiedzić węgierskie Gniezno czyli Veszprem. Siofok słynie ze wspaniałych Sylwestrów na świeżym powietrzu. Corocznie w noc sylwestrową, w centrum miasta występują od g. 20.00 znane węgierskie zespoły muzyczne i znani DJ. O PÓŁNOCY POKAZ OGNII SZTUCZNYCH. PO TYM RETRO DYSKOTEKA.

Termin: 30.12.2019

Wyżywienie: HB

Dojazd: autokarem

Od: 835 PLN
Szczegóły
PRAGA 4 dni - sylwester

PRAGA 4 dni - sylwester 

Czechy - Praga

Zwana często Złotym Miastem lub Złotą Pragą, zawsze piękna, a w ten wyjątkowy czas mieni się jak nigdy kolorami złota i lśni w blasku świateł odbijających się w wodach Wełtawy. Praga – stolica Czech, oczarowuje imponującą i różnorodną architekturą, zapierającymi dech w piersiach widokami, a także intymną, romantyczną atmosferą, która wręcz zachęca do długich spacerów. Praga to jedno z najpiękniejszych miast świata. We wspaniale zachowanym historycznym centrum, od 1992 r. zapisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO na kilku kilometrach znajdziemy obok siebie tysiąc lat architektury. A jak już zmęczy Was zwiedzanie, można wpaść do jednej z wielu restauracji, piwnic, winiarni - na degustację czeskiego piwa i knedlików.

Termin: 30.12.2019

Wyżywienie: BB

Dojazd: autokarem

Od: 639 PLN
Szczegóły
PRAGA + Zabawa Sylwestrowa

PRAGA + Zabawa Sylwestrowa 

Czechy - Praga

Sylwester to wyjątkowy dzień i warto go spędzić w wyjątkowej scenerii. Zapraszamy zatem do Pragi! Zawsze piękna, a w ten wyjątkowy czas mieni się jak nigdy kolorami złota i lśni w blasku świateł odbijających się w wodach Wełtawy. Praga – stolica Czech, oczarowuje imponującą i różnorodną architekturą, zapierającymi dech w piersiach widokami, a także intymną, romantyczną atmosferą, która wręcz zachęca do długich spacerów. Praga to jedno z najpiękniejszych miast świata. We wspaniale zachowanym historycznym centrum, od 1992 r. zapisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO na kilku kilometrach znajdziemy obok siebie tysiąc lat architektury.
To również miasto mostów, w tym z jednym z najczęściej odwiedzanych - Mostem Karola na rzece Wełtawie, miasto parków i ogrodów, a także miasto, gdzie warzy się i pije prawdopodobnie najlepsze na świecie piwo.
Z nami odkryjecie jej uroki!

Terminy: 30.12.2019 - 30.12.2020

Wyżywienie: BB

Dojazd: autokarem

Od: 995 PLN
Szczegóły
WIEDEŃ 1 dzień - express sylwestrowy

WIEDEŃ 1 dzień - express sylwestrowy 

Austria - Wiedeń

Wiedeń - to jedno z tych miejsc, które ma swój niepowtarzalny urok i trzeba je koniecznie zobaczyć. Okres świąteczno-noworoczny to wymarzony czas na taką wizytę. Miasto wygląda wówczas bajkowo. Niezaprzeczalny klimat tego miejsca tworzą przede wszystkim stylowe, piękne kamienice. Historyczne centrum Wiednia wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Lista miejsc, które warto odwiedzić jest niezwykle długa, ale wygospodarujemy też czas, aby poczuć ten niesamowity świąteczny klimat. Na Nowy Rok cały Wiedeń tańczy i śpiewa. 31 grudnia Wiedeńska Starówka zamienia się w ogromny teren imprezowy, a od godziny 14 popołudniu do 2 w nocy przez centrum prowadzi istny "szlak sylwestrowy", wzdłuż którego dziesiątki gastronomów oferują poncz i kulinarne smakołyki. Najlepsza zabawa jest gwarantowana na Placu Ratuszowym i na Praterze. W wielu miejscach znajdziecie różnorodny program rozrywkowy - walc, operetki, rock, pop, DJ-e i szlagiery. Szczególną popularnością cieszy się Klassikmeile („Strefa Klasyczna”) na ulicy Graben. Na popołudnie wiedeńskie szkoły tańca przygotowały ekspresowe kursy nauki walca, zmieniając całą ulicę Graben w czarującą salę balową na świeżym powietrzu. Zgodnie z wieloletnią tradycją w Wiedeńskiej Operze Narodowej grana będzie „Zemsta nietoperza” Johanna Straussa (transmisję tego wydarzenia można podziwiać również na żywo na ekranach na świeżym powietrzu). O północy na placu Rathausplatz i w parku Prater będzie można podziwiać spektakularne pokazy sztucznych ogni. To będzie wyjątkowy dzień i wyjątkowa noc!

Termin: 31.12.2019

Wyżywienie: Własne

Dojazd: autokarem

Od: 170 PLN
Szczegóły
PRAGA 1 dzień - express sylwestrowy

PRAGA 1 dzień - express sylwestrowy 

Czechy - Praga

Wspaniała architektura, mnóstwo zabytków i piękne widoki. To właśnie Praga – stolica Czech. Zwana często Złotym Miastem lub Złotą Pragą. Tutaj znajduje się słynna Złota Uliczka, wybija godziny Orłoj i złoci się wieża Zamku na Hradczanach. Miasto stu wież i wielu mostów, a wśród nich ten najsłynniejszy – Most Karola na Wełtawie. Najpiękniej Praga wygląda nocą, a w świąteczną sylwestrową noc, piękniej niż zwykle. Warto poczuć ten specyficzny klimat. Podświetlone mury Zamku na Hradczanach zachęcają do nocnych włóczęg wąskimi, brukowanymi uliczkami. Niech to będzie magiczny dzień!

Termin: 31.12.2019

Wyżywienie: Własne

Dojazd: autokarem

Od: 175 PLN
Szczegóły
Budapeszt + zabawa sylwestrowa w hotelu + Plenerowa Zabawa nad Balatonem - BALATON HOTEL SIOFOK

Budapeszt + zabawa sylwestrowa w hotelu + Plenerowa Zabawa nad Balatonem - BALATON HOTEL SIOFOK 

Węgry - Budapeszt

To wspaniała okazja, aby zobaczyć Budapeszt - prześliczną stolicę Węgier, w niepowtarzalnej świątecznej wręcz bajkowej scenerii, spędzić relaksujące chwile w termach, przetańczyć sylwestrową noc w miłej atmosferze i odwiedzić węgierskie Gniezno czyli Veszprem. Siofok słynie ze wspaniałych Sylwestrów na świeżym powietrzu. Corocznie w noc sylwestrową, w centrum miasta występują od godz. 20.00 znane węgierskie zespoły muzyczne i znani DJ. O północy pokaz sztucznych ogni, a po tym retro dyskoteka. Na głównym placu od wieczora otwarty jest sylwestrowy kiermasz z punktami handlowymi sprzedającymi np. grzane wino, rodzime słodycze, przekąski, napoje.

Termin: 30.12.2019

Wyżywienie: HB

Dojazd: autokarem

Od: 1 375 PLN
Szczegóły

Witaj na stronie EPT!