EURO POL TOUR - Tour Operator
 1. Strona główna
 2. Promocje
 3. SYLWESTER 2019/2020

SYLWESTER 2019/2020

Marzy Ci się niezapomniany Sylwester w przepięknej miejskiej scenerii jednej z europejskich stolic? A może wolisz połączyć zimowe zwiedzanie Pragi czy Budapesztu z uroczystą kolacją i balem do białego rana? W biurze podróży Euro Pol Tour z pewnością znajdziesz oferty idealnie dopasowane do swoich oczekiwań!

Nasze propozycje zorganizowanych wyjazdów na Sylwestra 2019 / 2020 to świetna alternatywa dla spędzania czasu w domu lub imprez w zatłoczonym klubie. W czasie takiej wycieczki, uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć i zwiedzić najpopularniejsze atrakcje turystyczne poszczególnych miast, spróbować lokalnej kuchni, a także wziąć udział w szampańskiej zabawie sylwestrowej.

Wyjazdy sylwestrowe organizowane przez Euro Pol Tour to okazja do poszerzania swojej wiedzy o najpiękniejszych zakątkach Europy oraz do niezapomnianej zabawy w zimowym anturażu. Jeśli nadal szukasz sposobu, aby wyjątkowo powitać nadchodzący rok, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez nasze biuro podróży!
PRAGA 4 dni - sylwester

PRAGA 4 dni - sylwester 

Czechy - Praga

Zwana często Złotym Miastem lub Złotą Pragą, zawsze piękna, a w ten wyjątkowy czas mieni się jak nigdy kolorami złota i lśni w blasku świateł odbijających się w wodach Wełtawy. Praga – stolica Czech, oczarowuje imponującą i różnorodną architekturą, zapierającymi dech w piersiach widokami, a także intymną, romantyczną atmosferą, która wręcz zachęca do długich spacerów. Praga to jedno z najpiękniejszych miast świata. We wspaniale zachowanym historycznym centrum, od 1992 r. zapisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO na kilku kilometrach znajdziemy obok siebie tysiąc lat architektury. A jak już zmęczy Was zwiedzanie, można wpaść do jednej z wielu restauracji, piwnic, winiarni - na degustację czeskiego piwa i knedlików.

Termin: 30.12.2019

Wyżywienie: BB

Dojazd: autokarem

Od: 589 PLN
Szczegóły
Ośrodek Hotelowy BARBARA - Święta i Sylwester 24.12. 2019 - 01.01.2020

Ośrodek Hotelowy BARBARA - Święta i Sylwester 24.12. 2019 - 01.01.2020 

Polska - Jaworze

Kameralny obiekt, specjalizujący się w pobytach wypoczynkowych, rekreacyjnych, rehabilitacyjnych oraz zdrowotnych. Ze względu na bliskie sąsiedztwo Bielska-Białej, stanowi także doskonałą bazę noclegową dla gości biznesowych. Dysponuje:

 • bogatym zapleczem rehabilitacyjnym,
 • krytym basenem kąpielowym z podgrzewaną wodą o wymiarach 11 m x 7 m i głęb. ok 1,5 m,
 • kompleksem saun,
 • jacuzzi,
 • przestronną salą konferencyjną,
 • klimatyczną, elegancką restauracją,
 • przytulną kawiarnią,
 • pięknym tarasem.

Termin: 23.12.2019

Wyżywienie: HB

Dojazd: własny

Od: 2 490 PLN
Szczegóły
Ośrodek Hotelowy ORLIK - święta

Ośrodek Hotelowy ORLIK - święta 

Polska - Ustroń

Obiekt oferuje swoim gościom:

 • restaurację,
 • kawiarnię,
 • parking,
 • salę bilardową,
 • salę fitness,
 • tenis stołowy i piłkarzyki,
 • bezprzewodowe Wi - Fi,
 • strefę SPA tj. podgrzewany basen kryty /solankowy/, jacuzzzi, grotę solną, saunę suchą, łaźnie parową. Uwaga: 25 i 26.12.2019 strefa SPA czynna od 15.00 do 20.00.

Termin: 23.12.2019

Wyżywienie: Według programu

Dojazd: własny

Od: 1 215 PLN
Szczegóły
PRAGA + Bal Sylwestrowy 4 dni - sylwester

PRAGA + Bal Sylwestrowy 4 dni - sylwester 

Czechy - Praga

Sylwester to wyjątkowy dzień i warto go spędzić w wyjątkowej scenerii. Zapraszamy zatem do Pragi! Zawsze piękna, a w ten wyjątkowy czas mieni się jak nigdy kolorami złota i lśni w blasku świateł odbijających się w wodach Wełtawy. Praga – stolica Czech, oczarowuje imponującą i różnorodną architekturą, zapierającymi dech w piersiach widokami, a także intymną, romantyczną atmosferą, która wręcz zachęca do długich spacerów. Praga to jedno z najpiękniejszych miast świata. We wspaniale zachowanym historycznym centrum, od 1992 r. zapisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO na kilku kilometrach znajdziemy obok siebie tysiąc lat architektury.
To również miasto mostów, w tym z jednym z najczęściej odwiedzanych - Mostem Karola na rzece Wełtawie, miasto parków i ogrodów, a także miasto, gdzie warzy się i pije prawdopodobnie najlepsze na świecie piwo.
Z nami odkryjecie jej uroki!

Termin: 30.12.2019

Wyżywienie: BB

Dojazd: autokarem

Od: 875 PLN
Szczegóły
Budapeszt + Bal nad Balatonem - City Hotel

Budapeszt + Bal nad Balatonem - City Hotel 

Węgry - Budapeszt

To wspaniała okazja, aby zobaczyć Budapeszt - prześliczną stolicę Węgier, w niepowtarzalnej świątecznej wręcz bajkowej scenerii, spędzić relaksujące chwile w termach, przetańczyć sylwestrową noc w miłej atmosferze i odwiedzić węgierskie Gniezno czyli Veszprem.

Termin: 30.12.2019

Wyżywienie: HB

Dojazd: autokarem

Od: 785 PLN
Szczegóły
Hotel Sylwester Budapeszt + Balaton

Hotel Sylwester Budapeszt + Balaton 

Węgry - Budapeszt

To wspaniała okazja, aby zobaczyć Budapeszt - przepiękną stolicę Węgier, w niepowtarzalnej świątecznej wręcz bajkowej scenerii, spędzić relaksujące chwile w termach oraz przywitać Nowy 2020 Rok na ulicach Siofoku, gdzie czeka moc atrakcji. Odwiedzimy również węgierskie Gniezno czyli Veszprem. Zapraszamy!

Termin: 30.12.2019

Wyżywienie: BB, HB

Dojazd: autokarem

Od: 555 PLN
Szczegóły

Witaj na stronie EPT!