EURO POL TOUR - Tour Operator
  1. Strona główna
  2. Promocje
  3. SYLWESTER 2019/2020

SYLWESTER 2019/2020

FIRST MINUTE
PRAGA 4 dni - sylwester

PRAGA 4 dni - sylwester 

Czechy - Praga

Zwana często Złotym Miastem lub Złotą Pragą, zawsze piękna, a w ten wyjątkowy czas mieni się jak nigdy kolorami złota i lśni w blasku świateł odbijających się w wodach Wełtawy. Praga – stolica Czech, oczarowuje imponującą i różnorodną architekturą, zapierającymi dech w piersiach widokami, a także intymną, romantyczną atmosferą, która wręcz zachęca do długich spacerów. Praga to jedno z najpiękniejszych miast świata. We wspaniale zachowanym historycznym centrum, od 1992 r. zapisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO na kilku kilometrach znajdziemy obok siebie tysiąc lat architektury. A jak już zmęczy Was zwiedzanie, można wpaść do jednej z wielu restauracji, piwnic, winiarni - na degustację czeskiego piwa i knedlików.

Termin: 30.12.2019

Wyżywienie: BB

Dojazd: autokarem

Od: 499 PLN
Szczegóły
PRAGA + Bal Sylwestrowy 4 dni - sylwester

PRAGA + Bal Sylwestrowy 4 dni - sylwester 

Czechy - Praga

Sylwester to wyjątkowy dzień i warto go spędzić w wyjątkowej scenerii. Zapraszamy zatem do Pragi! Zawsze piękna, a w ten wyjątkowy czas mieni się jak nigdy kolorami złota i lśni w blasku świateł odbijających się w wodach Wełtawy. Praga – stolica Czech, oczarowuje imponującą i różnorodną architekturą, zapierającymi dech w piersiach widokami, a także intymną, romantyczną atmosferą, która wręcz zachęca do długich spacerów. Praga to jedno z najpiękniejszych miast świata. We wspaniale zachowanym historycznym centrum, od 1992 r. zapisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO na kilku kilometrach znajdziemy obok siebie tysiąc lat architektury.
To również miasto mostów, w tym z jednym z najczęściej odwiedzanych - Mostem Karola na rzece Wełtawie, miasto parków i ogrodów, a także miasto, gdzie warzy się i pije prawdopodobnie najlepsze na świecie piwo.
Z nami odkryjecie jej uroki!

Termin: 30.12.2019

Wyżywienie: BB

Dojazd: autokarem

Od: 875 PLN
Szczegóły
Budapeszt + Bal nad Balatonem -  City Hotel

Budapeszt + Bal nad Balatonem - City Hotel 

Węgry - Budapeszt

To wspaniała okazja, aby zobaczyć Budapeszt - prześliczną stolicę Węgier, w niepowtarzalnej świątecznej wręcz bajkowej scenerii, spędzić relaksujące chwile w termach, przetańczyć sylwestrową noc w miłej atmosferze i odwiedzić węgierskie Gniezno czyli Veszprem.

Termin: 30.12.2019

Wyżywienie: HB

Dojazd: autokarem

Od: 785 PLN
Szczegóły
Hotel Sylwester Budapeszt + Balaton

Hotel Sylwester Budapeszt + Balaton 

Węgry - Budapeszt

To wspaniała okazja, aby zobaczyć Budapeszt - przepiękną stolicę Węgier, w niepowtarzalnej świątecznej wręcz bajkowej scenerii, spędzić relaksujące chwile w termach oraz przywitać Nowy 2020 Rok na ulicach Siofoku, gdzie czeka moc atrakcji. Odwiedzimy również węgierskie Gniezno czyli Veszprem. Zapraszamy!

Termin: 30.12.2019

Wyżywienie: BB, HB

Dojazd: autokarem

Od: 505 PLN
Szczegóły

Witaj na stronie EPT!