EURO POL TOUR - Tour Operator
  1. Strona główna
  2. Promocje
  3. Jarmarki i Sylwestry

Jarmarki i Sylwestry

Bajkowo udekorowane i pełne atrakcji miasta czekają na Twoją wizytę!
Zwiedzaj, baw się i rób zakupy wśród zapachu pierników i grzańca!
Hotel BUDAPESZT & SYLWESTER NAD BALATONEM

Hotel BUDAPESZT & SYLWESTER NAD BALATONEM 

Węgry - Budapeszt

To wspaniała okazja, aby zobaczyć Budapeszt - prześliczną stolicę Węgier, w niepowtarzalnej świątecznej wręcz bajkowej scenerii, przetańczyć sylwestrową noc w miłej atmosferze i odwiedzić historyczne, węgierskie Gniezno czyli Veszprem.

Termin: 30.12.2023

Wyżywienie: HB

Dojazd: autokarem

Od: 995 PLN
Szczegóły
BERLIN - JARMARK ŚWIĄTECZNY (1 dzień)

BERLIN - JARMARK ŚWIĄTECZNY (1 dzień) 

Niemcy - Berlin

Miasto nieograniczonych możliwości, urzekające różnorodnością atrakcji, a zarazem życiem na luzie. Tutaj ciągle coś się dzieje. Codziennie odbywają się liczne imprezy kulturalne, rozrywkowe i sportowe. Berlin wyznacza najnowsze trendy w stylu życia, muzyce i sztuce. To jedno z najbardziej pasjonujących miejsc w Europie. Miasto kontrastów między zabytkowymi budowlami, a współczesną architekturą, między tradycją, a nowoczesnością. O bogatej historii świadczą berlińskie zabytki, począwszy od Bramy Brandenburskiej po urząd kanclerza Niemiec. O dzisiejszym znaczeniu miasta opowiadają siedziby rządowe, w tym zabytkowy Reichstag jako siedziba niemieckiego parlamentu. Berlin to również miasto muzeów i skarbów kultury światowej: ołtarz pergamoński i Nefretete - najpiękniejsza „berlinka”, starzy i nowi mistrzowie. Ponad 170 muzeów - a wśród nich słynna na świecie Wyspa Muzeów. Niezliczone możliwości zakupów oferuje słynna aleja Kurfürstendamm, elegancka Friedrichstraße i oryginalne butiki w ciągu dziedzińców Hackeschen Höfe. Opowiadać można byłoby wiele, ale lepiej to zobaczyć!

Termin: 15.12.2023

Wyżywienie: Własne

Dojazd: autokarem

Od: 0 PLN
Szczegóły
BUDAPESZT - JARMARK ŚWIĄTECZNY (1 dzień)

BUDAPESZT - JARMARK ŚWIĄTECZNY (1 dzień) 

Węgry - Budapeszt

Stolica Węgier, przepięknie położona, z mnóstwem zabytków, nazywana przez wielu Paryżem Wschodu. Miasto łączące w sobie niezwykłe piękno nowoczesnej zachodniej metropolii z historią dawnego imperium Habsburgów. Miejsce, które potrafi zachwycić i zauroczyć. Wspaniała architektura, bogactwo zabytków – Wzgórze Zamkowe, Zamek Królewski, Baszta Rybacka, Parlament, Bazylika św. Stefana, Most Łańcuchowy to tylko część atrakcji. Warto odwiedzić słynne termy, spróbować tradycyjnego langosza lub lodów lawendowych w Lavenduli, napić się kawy w najpiękniejszej i ulubionej kawiarni w całym Budapeszcie - New York Cafe, czy też przejechać się historyczną żółtą linią M1 metra, które jest drugim najstarszym metrem w Europie (po Londynie) i jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Warto odwiedzić Budapeszt w zimowej scenerii, bo dekoracje, zapachy i widoki są naprawdę zachwycające!

Termin: 16.12.2023

Wyżywienie: Własne

Dojazd: autokarem

Od: 255 PLN
Szczegóły
PRAGA - JARMARK ŚWIĄTECZNY (1 dzień)

PRAGA - JARMARK ŚWIĄTECZNY (1 dzień) 

Czechy - Praga

Stolica Czech, piękna i fascynująca, która oczarowuje imponującą i różnorodną architekturą, zapierającymi dech w piersiach widokami, a także intymną, romantyczną atmosferą, która zachęca do długich spacerów. Praga to jedno z najpiękniejszych miast Europy. We wspaniale zachowanym historycznym centrum (wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 1992 r.) na kilku kilometrach znajdziemy obok siebie zabytki reprezentujące tysiąc lat architektury. Praga to też miasto mostów, z tym najsławniejszym - Mostem Karola na rzece Wełtawie, a także miasto parków i ogrodów. Tutaj warzy się prawdopodobnie najlepsze na świecie piwo.

Odwiedźcie z nami Pragę w pięknej, świątecznej oprawie!

Termin: 16.12.2023

Wyżywienie: Własne

Dojazd: autokarem

Od: 255 PLN
Szczegóły
WIEDEŃ - express sylwestrowy

WIEDEŃ - express sylwestrowy 

Austria - Wiedeń

Wiedeń to jedno z tych miejsc, które mają niepowtarzalny urok i trzeba je koniecznie zobaczyć. Okres świąteczno-noworoczny to wymarzony czas na taką wizytę. Miasto wygląda wówczas bajkowo. Niezaprzeczalny klimat tego miejsca tworzą przede wszystkim stylowe, piękne kamienice. Historyczne centrum Wiednia wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Lista miejsc, które warto odwiedzić jest niezwykle długa, ale wygospodarujemy też czas, aby poczuć niesamowity świąteczny klimat.

W sylwestra wiedeńska starówka zamienia się w ogromny teren imprezowy, a od godziny 14.00 do późnej nocy przez centrum prowadzi istny "szlak sylwestrowy", wzdłuż którego dziesiątki gastronomów oferują poncz, grzane wino i inne smakołyki. Na popołudnie wiedeńskie szkoły tańca przygotowały ekspresowe kursy nauki walca, zmieniając całą ulicę Graben w czarującą salę balową na świeżym powietrzu. Zgodnie z wieloletnią tradycją w Wiedeńskiej Operze Narodowej grana będzie "Zemsta nietoperza" Johanna Straussa (transmisję tego wydarzenia można podziwiać również na żywo na ekranach na świeżym powietrzu). O północy na placu Rathausplatz i w parku Prater będzie można podziwiać spektakularne pokazy sztucznych ogni. To będzie wyjątkowy dzień i pełna zabawy noc!

Termin: 31.12.2023

Wyżywienie: Własne

Dojazd: autokarem

Od: 255 PLN
Szczegóły
BUDAPESZT - express sylwestrowy

BUDAPESZT - express sylwestrowy 

Węgry - Budapeszt

Stolica Węgier, przepięknie położona, z mnóstwem zabytków, nazywana przez wielu Paryżem Wschodu. Miasto łączące w sobie niezwykłe piękno nowoczesnej zachodniej metropolii z historią dawnego imperium Habsburgów. Miejsce, które potrafi zachwycić i zauroczyć. Wspaniała architektura, bogactwo zabytków – Wzgórze Zamkowe, Zamek Królewski, Baszta Rybacka, Parlament, Bazylika św. Stefana, Most Łańcuchowy to tylko część atrakcji. Warto odwiedzić słynne termy, spróbować tradycyjnego langosza lub lodów lawendowych w Lavenduli, napić się kawy w najpiękniejszej i ulubionej kawiarni w całym Budapeszcie - New York Cafe, czy też przejechać się historyczną żółtą linią M1 metra, które jest drugim najstarszym metrem w Europie (po Londynie) i jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Warto spędzić ten wyjątkowy w roku dzień w wyjątkowym mieście, a z pewnością należy do nich Budapeszt!

Termin: 31.12.2023

Wyżywienie: Własne

Dojazd: autokarem

Od: 255 PLN
Szczegóły
BERLIN - express sylwestrowy

BERLIN - express sylwestrowy 

Niemcy - Berlin

Miasto nieograniczonych możliwości, urzekające różnorodnością atrakcji, a zarazem życiem na luzie, stolica Niemiec - Berlin. Idealne miejsce na spędzenie tej wyjątkowej sylwestrowej nocy! Tutaj ciągle coś się dzieje. Codziennie odbywają się liczne imprezy kulturalne, rozrywkowe i sportowe. Berlin wyznacza najnowsze trendy w stylu życia, muzyce i sztuce. To jedno z najbardziej pasjonujących miejsc w Europie. Miasto kontrastów między zabytkowymi budowlami, a współczesną architekturą, między tradycją a nowoczesnością. Berlin to idealna propozycja dla tych, którzy chcą spędzić tą jedyną, niepowtarzalną noc na luzie, a jednocześnie z klasą!

Termin: 31.12.2023

Wyżywienie: Własne

Dojazd: autokarem

Od: 339 PLN
Szczegóły
PRAGA - express sylwestrowy

PRAGA - express sylwestrowy 

Czechy - Praga

Wspaniała architektura, mnóstwo zabytków i piękne widoki. To właśnie Praga – stolica Czech. Zwana często Złotym Miastem lub Złotą Pragą. Tutaj znajduje się słynna Złota Uliczka, wybija godziny Orłoj i złoci się wieża Zamku na Hradczanach. Miasto stu wież i wielu mostów, a wśród nich ten najsłynniejszy – Most Karola na Wełtawie. Najpiękniej Praga wygląda nocą, a w świąteczną sylwestrową noc, piękniej niż zwykle. Warto poczuć ten specyficzny klimat. Podświetlone mury Zamku na Hradczanach zachęcają do nocnych włóczęg wąskimi, brukowanymi uliczkami. Niech to będzie magiczny dzień!

Termin: 31.12.2023

Wyżywienie: Własne

Dojazd: autokarem

Od: 235 PLN
Szczegóły

Witaj na stronie EPT!