EURO POL TOUR - Tour Operator
O EPT / Zadaj pytanie

Bułgaria samolotem

Już jest!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Hotel DETELINA (samolotem, 10/11 noclegów) 

Bułgaria - Złote Piaski

Hotel położony w niedalekiej odległości od przystanku autobusowego Journalist. W hotelu - basen kąpielowy, brodzik dla dzieci, leżaki (ilość ograniczona) i bar przy basenie, restauracja z dużym krytym tarasem, lobby bar, Internet Wi-Fi (bezpłatny) w całym hotelu, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu (odpłatnie), tenis stołowy, masaż, plac zabaw dla dzieci, parking. Usytuowany w turystycznej dzielnicy Czajka.

Terminy: 13.05.2019 - 16.09.2019

Wyżywienie: BB

Dojazd: samolotem

Od: 1 235 PLN
Szczegóły

Hotel EXOTICA (samolot) 

Bułgaria - Złote Piaski

Hotel położony w turystycznej dzielnicy Złotych Piasków - Czajka, wśród zieleni, blisko plaży "Kabakum". Obiekt szczególnie polecany dla rodzin z dziećmi, którzy szukają wypoczynku w cichym i spokojnym miejscu jednak w niedalekiej odległości od ścisłego centrum kurortu. W obiekcie: odkryty basen kąpielowy, restauracja z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, bar przy basenie, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu (odpłatnie), plac zabaw dla dzieci, boisko, fitnes, bilard, tenis stołowy, internet Wi-Fi w okolicach lobby baru i basenu, parking.

Terminy: 26.06.2019 - 11.09.2019

Wyżywienie: HB

Dojazd: samolotem

Od: 1 455 PLN
Szczegóły

Hotel PRESŁAW (samolot) 

Bułgaria - Złote Piaski

Położony wśród zieleni, ok. 300 m od ścisłego centrum Złotych Piasków. Obiekt dwupiętrowy (bez windy), z uroczym wewnętrznym dziedzińcem, z basenem kąpielowym dla dorosłych i brodzikiem dla dzieci, parasolami i leżakami przy basenie (bezpłatne, ilość ograniczona), barem przy basenie. W hotelu znajdują się również - recepcja z możliwością wynajęcia (odpłatnie) sejfu, restauracja, lobby bar, plac zabaw dla dzieci, WiFi Internet koło lobby baru, mały bezpłatny niestrzeżony parking.

Terminy: 26.06.2019 - 11.09.2019

Wyżywienie: All inclusive

Dojazd: samolotem

Od: 1 400 PLN
Szczegóły

Hotel Veżen (samolotem, 10/11 noclegów) 

Bułgaria - Złote Piaski

Hotel położony wśród zieleni, około 500 m od rozległej piaszczystej plaży. Oferuje ciszę i spokój – idealne miejsce na wypoczynek i relaks. Jeżeli jednak zatęsknimy za miastem można autobusem miejskim dojechać łatwo do pobliskiej Warny (ok. 15 km) - letniej stolicy Bułgarii, miasta dużego, z mnóstwem sklepów i przepięknym Parkiem Nadmorskim. Spacerkiem lub autobusem można udać się też do centrum Złotych Piasków - kurortu, w którym kwitnie życie nocne.
W hotelu znajduje się restauracja z letnim tarasem, odkryty basen kąpielowy z wydzieloną częścią dla dzieci i barem przy basenie, parking, punkt wymiany waluty, sejf w recepcji (odpłatnie), bilard, tenis stołowy, plac zabaw dla dzieci, Wi-Fi koło lobby baru (odpłatnie).

Terminy: 13.05.2019 - 16.09.2019

Wyżywienie: All inclusive

Dojazd: samolotem

Od: 1 630 PLN
Szczegóły

Witaj na stronie EPT!