EURO POL TOUR - Tour Operator
 1. Strona główna
 2. Nasze kierunki
 3. Chorwacja
 4. Split

BEACH APARTMENTS LAVICA  

Chorwacja / Dalmacja / Split

kod oferty: CHO9100

Wybrana oferta

Terminy i ceny

26.09.20 - 03.10.20
 • O3D  maks. 2+ 1 os. / wyżywienie: własne /Szczegóły2 095,00 PLN
 • B4D  maks. 2+ 2 os. / wyżywienie: własne /Szczegóły2 415,00 PLN
 • C5D  maks. 4+ 1 os. / wyżywienie: własne /Szczegóły3 020,00 PLN

Oferta

CHORWACJA / DALMACJA
Miejscowość: SPLIT/PODSTRANA
Rodzaj oferty: WCZASY W CHORWACJI
Zakwaterowanie: APARTAMENTY BEACH APARTMENTS LAVICA
Kod: CHO9100

Położenie

Podstrana - niewielka miejscowość turystyczna, położona w Środkowej Dalmacji, ok. 8 km od Splitu. Słynie z krystalicznie czystego morza, piaszczysto-żwirowych plaż oraz śródziemnomorskiej roślinności. W miejscowości znajdują się liczne urokliwe knajpki, bary, gdzie skosztować można ryb i owoców morza. Miejsce sprzyja wypoczynkowi i wyciszeniu wśród zieleni. Również fani aktywnego spędzania czasu znajdą coś dla siebie, ponieważ ten zakątek Chorwacji ma do zaoferowania wiele aktywności, takich jak spacery, wspinaczka i sporty wodne. Szczególnie polecany jest rafting na rzece Cetina (baza wypadowa znajduje się w miejscowości Omiš, 10 km od kompleksu Lavica).

Split - miasto i port nad Morzem Adriatyckim, położone na niewielkim półwyspie. Drugie co do wielkości miasto Chorwacji pod względem liczby mieszkańców. Miasto o 1700-letniej tradycji, z niezliczonymi zabytkami archeologicznymi, historycznymi i kulturalnymi, wśród których szczególne miejsce zajmuje słynny Pałac Dioklecjana - część światowego dziedzictwa UNESCO.

Opis

Wszystkie apartamenty zostały niedawno odnowione, różnią się wystrojem i kolorystyką mebli. Położone są wśród śródziemnomorskiej zieleni, w doskonałej lokalizacji - zaledwie parę kroków od kamienistej i betonowej plaży, która ciągnie się na długości ok. 9 km.
W pobliżu, ok. 200 m od apartamentów, znajduje się supermarket.

W kompleksie znajduje się również hotel Le Meridien Lav, gdzie można odpłatnie skorzystać z basenu krytego lub odkrytego, siłowni, sauny, masaży, kortów tenisowych, a także wykupić sobie wyżywienie.

Typ zakwaterowania

Wszystkie apartamenty posiadają:

 • aneks kuchenny z kącikiem jadalnym,
 • łazienkę z prysznicem,
 • klimatyzację,
 • TV-SAT,
 • balkon.

Typ O3D: jednopokojowy apartament/studio dla maks. 2 osób dorosłych oraz dziecka do 12 lat (ok. 32 m2). Wyposażony w 2 pojedyncze łóżka (możliwość złączenia) oraz rozkładaną sofę dla dziecka.

Typ B4D: dwupokojowy apartament dla maks. 2 osób dorosłych i 2 dzieci do 12 lat lub 3 osób dorosłych (ok. 43 m2). Pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą dla 2 dzieci lub dla 1 osoby dorosłej oraz sypialnia z łóżkiem 2 os.

Typ C5D: trzypokojowy apartament dla maks. 4 osób dorosłych i dziecka do 12 lat (ok. 52 m2). Pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładanym miejscem do spania dla 1 dziecka, sypialnia z łóżkiem 2 os. oraz sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi.

Plaża

Żwirowo-betonowa w odległości krótkiego spaceru.

Wyżywienie

We własnym zakresie. Apartamenty posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Istnieje możliwość wykupienia śniadań i obiadokolacji w Hotelu Le Meridien Lav lub pobliskiej restauracji.

Transport

Dojazd własny.

Świadczenia zawarte w cenie

 • wynajem apartamentu na 7 noclegów,
 • opłata za prąd, gaz, ciepłą i zimną wodę,
 • ubezpieczenie KL, NNW, OC, bagaż (wg Warunków Uczestnictwa),
 • pościel oraz ręczniki (1 komplet na tydzień),
 • 1 miejsce parkingowe na apartament.

Opłaty obowiązkowe

Płatne przy rezerwacji:

 • taksa klimatyczna: 70 PLN/os./tydz.,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - wg Rozporz. Min. Sportu i Turystyki z dn. 21.11.16 r. - 10 PLN/os./pobyt.

Płatne na miejscu:

 • kaucja - 100 €/apartament. Zwrotna w dniu wyjazdu (całość w przypadku posprzątania apartamentu, lub obniżona o 30 €, czyli o opłatę za sprzątanie końcowe).

Na życzenie

Płatne na miejscu:

 • sprzątanie końcowe 30 €/apartament (uwaga: ta opłata nie zwalania z obowiązku samodzielnego posprzątania aneksu kuchennego oraz wyrzucenia śmieci).

Płatne przy rezerwacji:

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy na zasadach określonych w Warunkach Ubezpieczenia T.U. Signal Iduna. Koszt takiego ubezpieczenia to 3% z całkowitej wartości imprezy.
 • W przypadku występowania chorób przewlekłych zaleca się wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych. Koszt takiego ubezpieczenia to 90 zł/os./turnus.
 • Istnieje możliwość doubezpieczenia się i podwyższenia stawki ubezpieczenia od kosztów leczenia. Przy KL 30.000 € kwota ta wynosi 30 zł/osoba/turnus.

Informacje dodatkowe

Oferta nie jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych.

Wymagania językowe

Recepcja posługuje się językiem miejscowym oraz angielskim.

Wymagania paszportowe, wizowe, sanitarne,zdrowotne

Każda osoba, niezależnie od wieku musi posiadać ważny dowód osobisty lub paszport w zależności od planowanej trasy przejazdu, a jej stan zdrowia musi umożliwiać udział w imprezie. Szczegółowe informacje na http://polakzagranica.msz.gov.pl

Zobacz również:

Witaj na stronie EPT!