EURO POL TOUR - Tour Operator
O EPT / Zadaj pytanie

Słoneczna Bułgaria w supercenach!

Ostatnie miejsca!

Hotel SILVER 

Bułgaria - Złote Piaski

Hotel położony w pięknym, dużym (ok. 4,5 tys. m2) parku z bogatą roślinnością, w turystycznej dzielnicy Czajka, w pobliżu przystanku autobusowego Journalist. W hotelu: basen kąpielowy z wydzieloną częścią dla dzieci i leżakami (ilość ograniczona), bar przy basenie, restauracja z letnim tarasem, lobby bar, sklepik, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu (odpłatnie z HB, gratis - w All Inclusive), bezpłatne WI-FI przy recepcji, parking.

Terminy: 16.08.2018 - 12.09.2018

Wyżywienie: HB, All inclusive,

Dojazd: autokarem

Od: 985 PLN
Szczegóły

Hotel TEMIDA 

Bułgaria - Złote Piaski

Położony w Złotych Piaskach-Czajce w pobliżu przystanku autobusowego Journalist, ok. 300 m od rozległej, piaszczystej plaży, w ładnym, przestronnym ogrodzie. Posiada restaurację z letnim tarasem, lobby bar, odkryty basen kąpielowy z wydzieloną częścią dla dzieci, salkę konferencyjną, recepcję z możliwością wynajęcia sejfu, WI-FI Internet (także w pokojach) za dodatkową opłatą, salkę z grami komputerowymi (automaty), parking, boisko do koszykówki i piłki nożnej

Terminy: 16.08.2018 - 12.09.2018

Wyżywienie: BB, HB, All inclusive,

Dojazd: autokarem

Od: 850 PLN
Szczegóły

Hotel KAMCZIA PARK 

Bułgaria - Złote Piaski

Obiekt szczególnie polecany osobom lubiącym zarówno plażę jak i życie nocne. Hotel znajduje się przy ożywionej ulicy, w centrum Złotych Piasków - im bardziej zapada zmierzch, tym bardziej zaczyna budzić się kurort. Otwierają wówczas swoje podwoje liczne dyskoteki, bary, kluby, które toną w muzyce i światłach.
W hotelu: basen kąpielowy z tarasem słonecznym, parasole i leżaki przy basenie (ilość ograniczona), bar przy basenie, dwie restauracje z dużymi tarasami letnimi, lobby bar, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu (odpłatnie), gabinet masażu, gabinet lekarski, winda panoramiczna, płatne Wi-Fi koło lobby baru i w pokojach, bezpłatny niestrzeżony parking.

Terminy: 16.08.2018 - 12.09.2018

Wyżywienie: All inclusive

Dojazd: autokarem

Od: 1 185 PLN
Szczegóły

Witaj na stronie EPT!