EURO POL TOUR - Tour Operator
  1. Strona główna
  2. Promocje
  3. NOWOŚCI

NOWOŚCI

Majestatyczne Alpy, romantyczna Wenecja, zielona Słowenia a może odkrywanie smaków Szwajcarii?
Nasze nowości to okazja na niezapomnianą przygodę wśród pięknych scenerii i perełek architektury.
W KRAINIE GÓR, JEZIOR I JASKIŃ - SŁOWENIA

W KRAINIE GÓR, JEZIOR I JASKIŃ - SŁOWENIA 

Słowenia - Wyc. objazdowe

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę do serca Słowenii, gdzie historia łączy się z niezwykłą przyrodą! Nasza wyjątkowa podróż rozpocznie się popołudniowym wyjazdem w kierunku malowniczych krajobrazów Słowenii.

Drugi dzień zabierze nas do Bledu, prawdziwej perły Słowenii, z jej legendarnym kościołem na wyspie i majestatycznym zamkiem na skale, skąd roztacza się widok na Alpy i błękitne jezioro Bohinj. Dla chętnych, wjazd kolejką linową na górę Vogel odsłoni panoramy Alp Julijskich, zapierające dech w piersiach.

Trzeciego dnia odkryjemy urokliwe miasteczko Škofja Loka i przeniesiemy się do Lublany, słynącej z historycznego centrum pełnego architektonicznych dzieł. Spacer po mieście ujawni jego serce i duszę, z placem Prešerena na czele.

Czwarty dzień poświęcimy na zwiedzanie jaskini Postojna, jednej z najpiękniejszych jaskiń krasowych na świecie, oraz zamku Predjama, który swym wyjątkowym położeniem w jaskini przyciąga wzrok i fascynuje historią.

Piątego dnia zajrzymy do Jaskiń Szkocjańskich, wpisanych na listę UNESCO, by następnie przenieść się do Piranu - perły adriatyckiego wybrzeża, gdzie czas zdaje się zatrzymać, a weneckie dziedzictwo architektoniczne zachwyca na każdym kroku.

Ta podróż to idealna okazja, aby zanurzyć się w bogactwie kultury, historii i naturalnego piękna Słowenii. Nie przegap szansy na niezapomniane wrażenia i wspomnienia, które pozostaną z Tobą na zawsze. Dołącz do nas i odkryj to, co w Słowenii najlepsze!

Terminy: 12.07.2024 - 04.10.2024

Wyżywienie: HB

Dojazd: autokarem

Od: 2 155 PLN
Szczegóły
SZLAKIEM SERA I CZEKOLADY - SZWAJCARIA

SZLAKIEM SERA I CZEKOLADY - SZWAJCARIA 

Szwajcaria - Zurych

Odkryj serce Europy w niezapomnianej podróży pełnej smaków i kultury!

Przygodę rozpoczniemy w Zurichu, gdzie zobaczymy prestiżową, ekskluzywną ulicę Bahnhofstrasse oraz starówkę Lindenhof. W miasteczku Kilchberg, położonym malowniczo nad Jeziorem Zuryskim, odwiedzimy "Królestwo Czekolady" - centralę firmy Lindt&Sprungli, gdzie będzie można zaopatrzyć się w ich słynne słodycze.

W Bernie będziemy podziwiać majestatyczną późnogotycką Katedrę, Wieżę Zegarową Zytglogge i Dom Alberta Einsteina. W Gruyere serownia Maison du Gruyere ujawni sekrety wytwarzania szwajcarskiego sera, a w Broc zwiedzimy otwartą w 1898 r. Fabrykę Czekolady Cailler. Kolejne przystanki to Lozanna, serownia w Appenzell oraz Salzburg - miasto Mozarta, oryginalnych pralin Mozartkugeln i innych słodkich atrakcji.

Terminy: 05.07.2024 - 11.10.2024

Wyżywienie: HB

Dojazd: autokarem

Od: 2 355 PLN
Szczegóły
PERŁY PÓŁNOCNYCH WŁOCH

PERŁY PÓŁNOCNYCH WŁOCH 

Włochy - Lido di Jesolo

Zapraszamy na niezapomnianą podróż do Włoch, pełną historycznych skarbów, artystycznych dzieł i malowniczych krajobrazów. Nasza włoska przygoda rozpocznie się od magicznej Wenecji, gdzie przepłyniemy tramwajem wodnym na słynny Plac Św. Marka i odkryjemy razem bizantyjskie piękno Bazyliki św. Marka, majestatyczny Pałac Dożów oraz romantyczny Most Rialto.

W Padwie zachwyci nas bazylika św. Antoniego i największy plac we Włoszech, czyli Prato della Valle. W Weronie zobaczymy słynną Arenę (starożytny rzymski amfiteatr) i chyba jeszcze słynniejszy balkon Julii, przypominający o wiecznej miłości dwojga kochanków z szekspirowskiego dramatu.

Czwarty dzień to wizyta w Sirmione nad Jeziorem Garda, gdzie w gąszczu uliczek i urokliwych budyneczków poczujemy się jak w bajce. Kolejnego dnia odkryjemy tętniący życiem Mediolan - miasto mody, gdzie Piazza del Duomo i słynna katedra, secesyjna Galleria Vittorio Emanuele oraz La Scala czekają, by oczarować każdego.

Ta wyjątkowa wycieczka to idealna okazja, aby zanurzyć się w bogactwie włoskiej kultury, historii i niezapomnianych widoków. Pozwól sobie na chwilę włoskiego "dolce vita" i dołącz do nas w tej wyjątkowej podróży do północnej Italii!

Terminy: 19.07.2024 - 18.10.2024

Wyżywienie: HB

Dojazd: autokarem

Od: 2 385 PLN
Szczegóły
SZWAJCARIA - KRAINA JEZIOR, ŚNIEGU I CZEKOLADY

SZWAJCARIA - KRAINA JEZIOR, ŚNIEGU I CZEKOLADY 

Szwajcaria - Wyc. objazdowe

Wybierz się we wspaniałą podróż pociągiem Bernina Express - czyli jedną z najbardziej spektakularnych tras kolejowych świata, prowadzącą przez malownicze Alpy!

Do pociągu wsiądziemy w Poschiavo w Szwajcarii, skąd wyruszymy w podróż wśród wśród alpejskich krajobrazów, by dotrzeć do światowej sławy kurortu Sankt Moritz, gdzie czas na chwilę zwolni, pozwalając na spacer po kurorcie i relaks przy filiżance kawy. Wieczór i kolejny dzień spędzimy w Zurychu, jednym z najbardziej dynamicznych miast Europy.

Następnie odwiedzimy Berno, miasto zachwycające swoją średniowieczną starówką, która została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO oraz urokliwą Lozannę, a po drodze zatrzymamy się na odrobinę słodkich doznań w Fabryce Czekolady w Broc.

Na "szwajcarskiej riwierze" będziemy podziwiać zamek Chillon w Montreux, a w Genewie - symbol miasta, czyli fontannę Jet d’Eau oraz wspaniałą katedrę Saint Pierre.

Zapraszamy na przygodę, która pobudzi wszystkie Twoje zmysły i pozostawi wspomnienia na całe życie. Pozwól sobie na chwilę luksusu i dołącz do nas podczas tej wyjątkowej wyprawy przez serce Szwajcarii!

Terminy: 05.07.2024 - 11.10.2024

Wyżywienie: HB

Dojazd: autokarem

Od: 2 495 PLN
Szczegóły

Witaj na stronie EPT!