EURO POL TOUR - Tour Operator
O EPT / Zadaj pytanie
  1. Strona główna
  2. Nasze kierunki
  3. Słowacja
  4. Wyc. objazdowe

SŁOWACJA - TERMALNY RAJ  

Słowacja / Wyc. objazdowe / Wyc. objazdowe

kod oferty: SKA5600

Kontakt

W sprawie aktualnych cen
i wolnych terminów
oraz rezerwacji oferty
prosimy o kontakt:

+48 32 605 30 97

izabela@europol.com.pl

Cena: 859 PLN

Podana cena skalkulowana przy 45 osobach płatnych

Oferta

OFERTA DLA GRUP DOROSŁYCH
Kraj: SŁOWACJA
Impreza: "TERMALNY RAJ"
Kod: SKA5600
Dojazd: autokarem

Cena przy 45 os. płatnych: od 859 zł/os.

Program

1 DZIEŃ: wyjazd z Katowic we wczesnych godzinach porannych. Przyjazd do Bratysławy – stolicy Słowacji. Zwiedzanie miasta: zabytkowa starówka z katedrą św. Marcina – gotyckim symbolem miasta, zamek bratysławski usytuowany na 85-metrowym wzgórzu nad Dunajem, ulice Michalska i Venturska – najstarsze ulice miasta, Brama Michalska, ratusz, letni pałac biskupi, plac Hviezdosława, pałac prymasowski, synagoga i pałac prezydencki. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

2 DZIEŃ: śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w kierunku Hronskiego Beňadika – małej wioski z potężnie ufortyfikowanym klasztorem benedyktyńskim, stojącym na skalnym wzgórzu. Jest to jeden z najstarszych i najbardziej znanych słowackich zabytków architektonicznych. Przyjazd do Besenovej i zakwaterowanie w hotelu. Resztę dnia spędzimy w Besenova Thermal Parku – wśród atrakcji m.in.: baseny zewnętrzne z wodą termalną, baseny wewnętrzne z wodą czystą, jacuzzi w hali basenowej, outdoor fitness, basen ze sztucznymi falami, wieża z 6 zjeżdżalniami o łącznej długości ponad 1 km, basen dziecięcy z atrakcjami. Obiadokolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ: śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Demianowskiej Doliny i zwiedzanie dwóch najpiękniejszych jaskiń w Słowacji: Jaskinia Wolności podziemnym korytem Demianówki i jeziorkami oraz Jaskinia Lodowa z bogatą fauną jaskiniową. Przejazd do Liptovskiego Mikulaszu, krótkie zwiedzanie miasta: zabytkowa starówka z domem żupnym i kościołem św. Mikołaja. Zakwaterowanie w hotelu. Resztę dnia spędzimy w Tatralandii: Aquapark Tatralandia oferuje 14 basenów (w tym 10 całorocznych) ze słoną wodą morską, wodą termalną i krystalicznie czystą wodą o temperaturze do 40°C. Ze względu na swój skład chemiczny woda w Tatralandii ma dobroczynny wpływ na układ ruchowy i oddechowy. Obiadokolacja. Nocleg.

4 DZIEŃ: śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Popradu – całodzienny pobyt w AquaCity Poprad, ekologicznym unikalnym ośrodku u podnóża Tatr. Oferta „Vital Packet” zawiera: Fire & Water Wellness & Spa – 8 saun i inhalacji (sauna ceremonialna, solna, mentolowa, sucha, infra sauna), jaskinia lodowa, prywatny basen relaksacyjny z jacuzzi, hydromasażem i zatoką miłości, jacuzzi, pokój relaksacyjny z bio kominkami, pokój wypoczynkowy z łóżkiem wodnym,a także wstęp do wszystkich basenów zewnętrznych i wewnętrznych parku wodnego: otwarte baseny termalne, baseny relaksacyjne Blue Sapphire, baseny Blue Diamond s barem wodnym, 50 m basen pływacki, basen dziecięcy, zjeżdżalnie, nowy basen dziecięcy Treasure Island – Wyspa skarbów, baseny Piramida Majów (letni sezon). Obiadokolacja. Nocleg.

5 DZIEŃ: śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do miasteczka Keżmarok i zwiedzanie: XVI-wieczny kościół ewangelicki wpisany na Listę UNESCO, zamek. Następnie przejazd do Nestville Parku – w tym miejscu poznamy tradycje Spisza i procesy technologiczne związane z produkcją spirytusu od XIII wieku, zwiedzanie połączone z degustacją. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Katowic w godzinach wieczornych.

Świadczenia zawarte w cenie

- transport komfortowym autokarem z klimatyzacją, toaletą, TV,
- 4 noclegi w hotelach **/*** w pokojach 2- i 3-osobowych z łazienkami,
- wyżywienie HB: śniadania, obiadokolacje,
- opieka licencjonowanego pilota wycieczek podczas trwania całej imprezy,
- ubezpieczenie OC, KL, NNW, bagażu (wg Warunków Uczestnictwa EPT),
- realizacja programu.

Cena nie zawiera

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i parków termalnych (ok. 90 €),
- napojów do obiadokolacji,
- innych świadczeń nie zawartych w programie.

Informacje dodatkowe

Uwaga:
- terminy do uzgodnienia,
- możliwy jest wyjazd z innych miejscowości (na zapytanie, za dopłatą),
- program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie,
- pilot nie oprowadza po muzeach,
- podczas wycieczek pilot pełni rolę przewodnika tylko w granicach dozwolonych miejscowym prawem.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie zapytania na maila:
izabela@europol.com.pl, anna@europol.com.pl

Witaj na stronie EPT!