EURO POL TOUR - Tour Operator
  1. Strona główna
  2. Nasze kierunki
  3. Włochy
  4. Bibione

WŁOCHY  

Włochy / Riwiera Adriatycka / Bibione

kod oferty: ITA7007

Kontakt

W sprawie aktualnych cen
i wolnych terminów
oraz rezerwacji oferty
prosimy o kontakt:

+48 32 605 30 80

[email protected]

Cena: 2065 PLN

Podana cena skalkulowana przy 45 osobach płatnych

Oferta

OFERTA DLA GRUP SZKOLNYCH (do 18 lat)
Kraj:WŁOCHY
Miejscowość: BIBIONE / CAORLE LIDO ALTANEA
Dojazd: autokarem

Terminy: maj i wrzesień

Cena przy 45 os. płatnych:
1635 zł + 100 €

Istnieje możliwość przeliczenia ceny dla mniejszych/większych ilosci uczestników oraz wyjazdu z innych miejscowości w kraju.

Położenie

BIBIONE – miasteczko wakacyjne ze wspaniałą, naturalną, długą na ok. 8 km plażą. Położone zaledwie 90 km od Wenecji, nad północnym Adriatykiem. Świetne miejsce dla ludzi w każdym wieku. Rodziny z dziećmi doceniają bardzo dobrą infrastrukturę miasta, łagodnie opadający brzeg morza, piaszczystą plażę o szerokości nawet do 300 m, bliskość sklepów, restauracji, pizzerii, lunaparku. Inni chętnie korzystają z licznych imprez kulturalnych, wypożyczalni sprzętów sportowych, terenów rekreacyjnych, ścieżek spacerowych i rowerowych oraz mnóstwa sezonowych atrakcji. Dużym plusem jest dogodne usytuowanie miasta, w regionie Veneto, w którym każdy znajdzie coś ciekawego do zobaczenia, odwiedzenia, poznania.

CAORLE LIDO ALTANEA – ładna, nowoczesna miejscowość, powstała kilka lat temu na zielonym terenie przylegającym bezpośrednio do Adriatyku, ok. 50 km od Wenecji, ok. 1,5 km od Porto S. Margherita i ok. 5 km od Starego Miasta w Caorle. Idealne miejsce zarówno na spokojne wakacje w eleganckich kompleksach wakacyjnych jak i na wycieczki w pobliską ciekawą okolicę. Przy wjeździe do Lido Altanea znajduje się supermarket. W centralnej części - galeria handlowa La Quercia, w której można zrobić zakupy, odwiedzić kawiarnię, restaurację lub skorzystać punktu internetowego. W głównym sezonie letnim dodatkową atrakcją są animacje oraz bezpłatny, kolorowy mini-pociąg kursujący pomiędzy kompleksami apartamentów, a plażą.

Plaża

od 400 do 600 m, piaszczysta, wstęp bezpłatny, serwis plażowy - na życzenie (odpłatnie).

Typ zakwaterowania

Apartamenty trzypokojowe dla maks. 5-6 osób, z aneksem kuchennym, klimatyzacją, TV-SAT. Składają się z pokoju dziennego z tapczanem 2-osobowym, dwóch sypialni 2-osobowych, łazienki, balkonu/tarasu.

Program

1 DZIEŃ: wyjazd z Katowic o godz. 20 (zbiórka pół godziny wcześniej), przejazd tranzytowy w godzinach nocnych przez Czechy, Austrię, Włochy

2 DZIEŃ: przyjazd do Bibione/Caorle Lido Altanea w godzinach przedpołudniowych, czas wolny, zakwaterowanie od godz. 16, nocleg

3 DZIEŃ: wyjazd autokarem na Starówkę do Caorle. Miasto słynie z historycznej Starówki z kolorowymi kamieniczkami, wąskimi uliczkami, szerokimi deptakami. Czas wolny, nocleg.

4 DZIEŃ: wyjazd wczesnym rankiem na wycieczkę autokarową do Padwy i Wenecji. W Padwie: zwiedzanie m.in. bazyliki św. Antoniego, Uniwersytetu, Starego Miasta oraz Prato della Valle – największego śródmiejskiego placu we Włoszech. Następnie przejazd w kierunku Wenecji: przyjazd na parking, przepłynięcie tramwajem wodnym/statkiem, zwiedzanie (spacer) Placu św. Marka – jednego z najpiękniejszych placów w Europie wraz z Bazyliką św. Marka – katolickiego kościoła zbudowanego w stylu bizantyjskim, Pałacu Dożów (z zewnątrz) – siedziby wybieralnych władców weneckich, Mostu Rialto – największego mostu w Wenecji oraz Kanału Grande – najpiękniejszej drogi wodnej na świecie. Powrót do apartamentów, nocleg.

5 DZIEŃ: spacer po okolicy, czas wolny, realizacja własnego programu, nocleg.

6 DZIEŃ: spacer po okolicy, czas wolny, realizacja własnego programu, nocleg.

7 DZIEŃ: wyjazd na wycieczkę autokarową do Werony i Gardalandu. W Weronie: zwiedzanie Areny (rzymskiego amfiteatru z I w. n.e.), balkonu Julii Capuletti znanego z dramatu Szekspira, gotyckiego zamku i grobów Scaligierich – rodu władającego Werona w XIV w. oraz Starego miasta z pomnikiem Dantego. Następnie przejazd do Gardalandu i zabawa w największym parku rozrywki w północnych Włoszech. Powrót do apartamentów, nocleg.

8 DZIEŃ: wycieczka autokarowa: Aquileia – zwiedzanie bazyliki z jedyną w swoim rodzaju antyczną, podłogową mozaiką, spacer Via Sacra – ścieżką biegnącą wzdłuż pozostałości portu rzecznego oraz murów obronnych. Następnie przejazd do Zamku Miramare – przepięknej budowli wzniesionej na cyplu skalistego przylądka, nad samym brzegiem morza. W drodze powrotnej, przystanek w Portogruaro – miasteczko kultury i sztuki z zabytkową Starówką. Powrót do apartamentów, nocleg.

9/10 DZIEŃ: opuszczenie apartamentów, zdanie kluczy do godz. 9:00. Wyjazd do Polski przez Austrię. Przejazd przez Czechy, przyjazd do Katowic w późnych godzinach wieczornych (nocnych)

Świadczenia zawarte w cenie

- wyjazd z Katowic i przejazd nowoczesnym autokarem z toaletą, TV, klimatyzacją,
- 7 noclegów w apartamentach wg opisu (kwaterowanie po 5-6 osób),
- opieka licencjonowanego pilota wycieczek na trasie przejazdu, podczas pobytu i w czasie realizowanych wycieczek autokarowych,
- opieka licencjonowanego przewodnika podczas zwiedzania Wenecji,
-realizacja wycieczek autokarowych: Padwa z Wenecją, Werona z Gardalandem, Aquileia z zamkiem Miramare i Portogruaro, transfer na Starówkę w Caorle,
- ubezpieczenie NNW, OC, KL, bagażu wg Warunków Uczestnictwa,

Cena nie zawiera

- wyżywienia,
- taksy klimatycznej, płatnej gotówką bezpośrednio na miejscu – ok. 0,5-1 €/os./dzień.,
- opłaty za prąd, gaz, wodę – 10 €/os.
- ewentualnych biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (np. zamek Miramare – ok. 4 €/os.),
- kosztów tramwaju wodnego/statku w Wenecji (ok. 16 €/os.),
- biletu wstępu do Gardalandu (ok. 25-28 €)
- kaucji zwrotnej w wysokości 100 €/każdy apartament – zwrot pod warunkiem pozostawienia apartamentu w należytym porządku i nie stwierdzeniu braków lub uszkodzeń,
-Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - wg Rozporz. Min. Sportu i Turystyki z dn. 21.11.16 r. - 10 zł /os./pobyt.
- innych świadczeń nie zawartych w programie.

Opłaty obowiązkowe

- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - wg Rozporz. Min. Sportu i Turystyki z dn. 21.11.16 r. - 10 zł /os./pobyt.

Informacje dodatkowe

UWAGA: opuszczając apartament należy pozostawić go w czystości, tzn. wynieść śmieci, zmyć naczynia, rozmrozić (już w przeddzień wyjazdu wieczorem) i przetrzeć lodówkę, posprzątać łazienkę, umyć podłogi. W przypadku nie posprzątania apartamentu, agencja obciąży Uczestników kwotą za sprzątanie (50-100 € za apartament)

Należy zabrać ze sobą:

- bieliznę pościelową (poszwy na koc i poduszkę + prześcieradło) lub śpiwory (należy bezwzględnie nałożyć na materac prześcieradło, a na koc i poduszkę poszewkę w przeciwnym wypadku agencja ma prawo zażądać opłaty za zniszczenie wyposażenia),

- papier toaletowy, środki czystości (np. płyn i gąbka do mycia naczyń, płyny do czyszczenia, ściereczki itp.), przyprawy, cukier, sól, herbatę itp., suchy prowiant na drogę.

Uwaga:
- terminy do uzgodnienia,
- możliwy jest wyjazd z innych miejscowości (na zapytanie, za dopłatą),
- program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie,
- pilot nie oprowadza po muzeach,
- podczas wycieczek pilot pełni rolę przewodnika tylko w granicach dozwolonych miejscowym prawem
- szkoła ma obowiązek dostarczenia przed wyjazdem lub w dniu wyjazdu pilotowi listy uczestników z pieczątką szkoły,
- obowiązują Warunki Uczestnictwa zawarte w katalogu EPT.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie zapytania na maila:

[email protected] , [email protected]


Zobacz również:

Witaj na stronie EPT!