EURO POL TOUR - Tour Operator
  1. Strona główna
  2. Nasze kierunki
  3. Włochy
  4. Bibione

AL PARCO  

Włochy / Riwiera Adriatycka / Bibione

kod oferty: ITA0244K

Kontakt

W sprawie aktualnych cen
i wolnych terminów
oraz rezerwacji oferty
prosimy o kontakt:

+48 32 605 30 91

booking@europol.com.pl

Błąd

Brak wolnych miejsc w wybranym terminie, prosimy wybrać inny korzystając z cennika.

Oferta

Kraj: WŁOCHY
Region: ADRIATYK
Miejscowość: BIBIONE PINEDA
Rodzaj oferty: Wczasy we Włoszech
Apartamenty: AL PARCO
Kod: ITA0244K

Położenie

BIBIONE – miasteczko, które ożywa w sezonie, ze wspaniałą, naturalną, długą na ok. 8 km plażą, położonego zaledwie 90 km od Wenecji, nad północnym Adriatykiem. Świetne miejsce dla ludzi w każdym wieku. Rodziny z dziećmi doceniają bardzo dobrą infrastrukturę miasta, łagodnie opadający brzeg morza, piaszczystą plażę o szerokości nawet do 300 m, bliskość sklepów, restauracji, pizzerii, lunaparku. Inni chętnie korzystają z licznych imprez kulturalnych, wypożyczalni sprzętów sportowych, terenów rekreacyjnych, ścieżek spacerowych i rowerowych oraz mnóstwa sezonowych atrakcji, a o każdej porze roku - z term i basenów termalnych. Dużym plusem jest dogodne usytuowanie miasta, w regionie Veneto, w którym każdy znajdzie coś ciekawego do zobaczenia, odwiedzenia, poznania.

Opis

Elegancka, ogrodzona rezydencja ok. 150 m od centrum handlowego. Do plaży prowadzi poprzez śródziemnomorski lasek wygodna ścieżka dla pieszych. Do dyspozycji gości: winda, basen dla dorosłych i dzieci.
W części podziemnej budynku znajdują się garaże i płatna pralnia (na żetony).

Plaża

ok. 80m piaszczysta

Typ zakwaterowania

Apartamenty: usytuowane są na parterze, pierwszym i drugim piętrze z antresolą. Są elegancko urządzone, posiadają klimatyzację/ogrzewanie, wzmocnione drzwi, TV SAT, sejf, kuchenkę mikrofalową, domofon. Struktura jest dostępna też dla niepełnosprawnych.

Typ B-4: dwupokojowy apartament dla 2-4 osób, na I piętrze: pokój dzienny z dwuosobowym tapczanem, 1 sypialnią z łóżkiem małżeńskim, aneks kuchenny, łazienka zadaszony balkon. podobnie jak typ I , ale z sypialnią z łóżkiem małżeńskim.
Typ B-5: dwupokojowy apartament na 1 piętrze dla maks. 3-5 osób: podobnie jak typ B-4 lecz z 1 sypialnią z łóżkiem małżeńskim i pojedynczym.
Typ B4E: (typ włoski B1/4) dwupokojowy apartament dla maks. 2-4 osób, podobnie jak typ B-4, lecz na parterze.
Typ B5E: (typ włoski B1/5)dwupokojowy apartament na parterze dla maks. 3-5 osób, jak typ B-5 lecz na parterze z ogrodzonym prywatnym ogrodem.
Typ C-6: trzypokojowy apartament dla 4-6 osób, na parterze: pokój dzienny z dwuosobowym tapczanem i aneksem, kuchennym, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, sypialnia z 2 łóżkami, łazienka, ganek, ogródek, garaż.
Typ C-7: trzypokojowyapartament dla maks. 5-7 osób, na I piętrze: pokój dzienny z dwuosobowym tapczanem i aneksem, kuchennym, sypialnia z łóżkiem, małżeńskim i pojedynczym, sypialnia z łóżkiem piętrowym, łazienka, zadaszony balkon.
Typ C6Y: (typ włoski C1/6) trzypokojowy apartament dla maks. 4-6 osób, na I piętrze: pokój dzienny z dwuosobowym tapczanem i aneksem, kuchennym, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, sypialnia z 2 łóżkami, 2 łazienki, 2 balkony.
Typ C7Y: (typ włoski C1/7)trzypokojowy dwupoziomowy apartament dla maks. 5-7 osób, na II piętrze: pokój dzienny z dwuosobowym tapczanem i aneksem kuchennym (z zmywarką), sypialnia z łóżkiem małżeńskim, łazienka, zadaszony balkon. Drugi poziom (połączony z pokojem dziennym krętymi schodami): sypialnia z łóżkiem małżeńskim i pojedynczym, łazienka, taras słoneczny.
Typ C6E: (typ włoski C2/6) trzypokojowy apartament dla maks. 4-6 osób, jak typ C1-6 lecz na parterze, z 2 tarasami I ogrodzonym obszernym ogròd.
Typ D-9: czteropokojowy dwupoziomowy apartament dla maks. 7-9 osób, na II piętrze: pokój dzienny z dwuosobowym tapczanem i aneksem kuchennym z zmywarką, sypialnia dwuosobowa, sypialnia z 2 łóżkami/łóżkiem piętrowym, łazienka, 2 balkony (w tym jeden zadaszony). Drugi poziom (połączony z pokojem dziennym krętymi schodami): sypialnia z łóżkiem małżeńskim i pojedynczym, łazienka, taras słoneczny.

Transport

Dojazd własny lub na życzenie (za dopłatą) - przejazd autokarem - kod ITA9001.
Transport autokarem jest przejazdem liniowym co oznacza, że kursuje tylko do wyznaczonych przystanków. W przypadku Bibione autokar zatrzymuje się na dwóch przystankach:
1. Bibione Spiaggia - Luna Park (róg ulic orsa Maggiore i via Maja);
2. Bibione Lido del Sole - przy bramie wjazdowej do apartamentów Sporting.

Świadczenia zawarte w cenie

- wynajęcie apartamentu na 7 noclegów,
- podatek VAT,
- opłaty za energię elektryczną, ciepłą i zimną wodę, gaz,
- serwis plażowy (parasol + 2 leżaki / na apartament).

Cena nie zawiera

Płatne na miejscu:
- opłata klimatyczna - w wysokości ustalonej przez lokalne władze ok. 1 €/1 dzień/1 osoba,
- kaucja - 100 EUR/za apartament/pobyt,
- sprzątanie końcowe - apartament należy posprzątać we własnym zakresie lub zapłacić 50 EUR/apart. (uwaga: ta opłata nie zwalania z obowiązku samodzielnego posprzątania aneksu kuchennego).

Opłaty obowiązkowe

Płatne na miejscu:
- opłata klimatyczna - w wysokości ustalonej przez lokalne władze ok. 1 €/1 dzień/1 osoba,
- kaucja - 100 EUR/za apartament/pobyt,
- sprzątanie końcowe - apartament należy posprzątać we własnym zakresie lub zapłacić 50 EUR/apart. (uwaga: ta opłata nie zwalania z obowiązku samodzielnego posprzątania aneksu kuchennego).

Płatne przy rezerwacji:
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - wg Rozporz. Min. Sportu i Turystyki z dn. 21.11.16 r. - 2 EURO/os./pobyt
- ubezpieczenie: 45 EURO/za cały apartament/1 tydzień (w przypadku apartamentów 6-8 osobowych - 55 EURO/apartament/1 tydzień)
Wszyscy uczestnicy ubezpieczeni zostaną w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Signal Iduna: od kosztów leczenia (KL do 15.000 EUR), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW do 7.000 zł), odpowiedzialności cywilnej (OC do 20.000 EUR), podręcznego bagażu (do 800 zł). Ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje poza granicami Polski i obejmuje czas wykupionego pobytu plus dwa dni przed rozpoczęciem i dwa dni po zakończeniu świadczeń.

Informacje dodatkowe

Możliwe turnusy 7, 14 dni. Początek/koniec pobytu: sobota 17.00-19.00/sobota 9.00.
Należy zabrać ze sobą pościel, ręczniki, środki czystości.

Zwierzęta:na zapytanie, płatne 35 euro/pobyt

Impreza nie jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Na życzenie:
- łóżeczko dziecinne 0-3 lata, bez pościeli (płatne na miejscu) - 14€.
- wypożyczenie pościeli (2 prześcieradła + 1 poszewka na poduszkę, płatne na miejscu) -ok. 8 €/1 osoba/1 tydzień,
- wypożyczenie ręczników (1 ręcznik + 1 ręcznik kąpielowy, płatne na miejscu) - ok. 7 €/1 osoba/1 tydzień,

Sposób płatności/liczenia ceny wczasów:
cena podana jest za 1 apartament/1 tydzień w EURO. Płatności możecie Państwo dokonać:
- w EURO - w kasie biura lub wpłatą bankową/przelewem na konto dewizowe
LUB
- w PLN (zł) - w kasie biura lub wpłatą bankową/przelewem na konto złotówkowe. Przy wpłacie w zł zaliczkę przelicza się wg kursu EURO z dnia wpłaty zaliczki, dopłatę wg kursu z dnia dopłaty. Aktualny kurs można każdorazowo sprawdzić na stronie www.europol.com.pl.
Zaliczkę i dopłatę należy uiścić w tej samej walucie.
Więcej informacji n/t sposobu rezerwacji i płatności oraz zalet podawania cen w EURO - www.europol.com.pl/rezerwacje

Wymagania językowe

Agencja posługuje się językiem miejscowym oraz angielskim i niemieckim.

Wymagania paszportowe, wizowe, sanitarne,zdrowotne

Każda osoba, niezależnie od wieku musi posiadać ważny dowód osobisty lub paszport, a jej stan zdrowia musi umożliwiać udział w imprezie. Szczegółowe informacje na http://polakzagranica.msz.gov.pl

Zobacz również:

Witaj na stronie EPT!