EURO POL TOUR - Tour Operator
Uwaga
Szanowni Klienci,
biorąc pod uwagę obecną nadzwyczajną sytuację, w trosce o zdrowie Wasze oraz naszych pracowników od dnia 31.03.2020 do odwołania pracujemy dla Państwa zdalnie, spoza siedziby Biura. Wszystkie pytania, życzenia np. zmiany terminu wyjazdu czy też nowe rezerwacje oraz wszystkie inne bieżące sprawy prosimy kierować mailowo na adres rezerwacja@europol.com.pl, realizacja@europol.com.pl lub europol@europol.com.pl w godzinach 10.00-16.00 w dni powszednie. Staramy się odpowiadać niezwłocznie lecz nie później niż tego samego dnia.
Liczymy na zrozumienie i pozdrawiamy, Euro Pol Tour
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Komunikat specjalny

Komunikat specjalny

Komunikat specjalny o zawieszeniu realizacji imprez turystycznych do 15.06.2020

KOMUNIKAT SPECJALNY NR 5/2020

Drodzy Klienci,
Drodzy Agenci i Biura współpracujące,

W związku z aktualną sytuacją na świecie, uniemożliwiającą realizowanie podróży turystycznych, Biuro Podróży EURO POL TOUR zawiesza z dniem dzisiejszym tj. 8.05.2020 wszystkie wyjazdy turystyczne mające swój początek do 15.06.2020. 

O dalszych decyzjach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Wszyscy jesteśmy świadkami nowej, trudnej rzeczywistości, z którą przychodzi nam się zmierzyć.
Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Klientów, którzy mieli zaplanowany wyjazd do 15 czerwca o zmianę terminu wyjazdu. Możliwa jest zmiana na dowolny termin, dowolną imprezę w tym lub przyszłym roku bez ponoszenia dodatkowych opłat.
W tym celu:
• Przedłużamy wszystkie oferty First Minute na sezon 2020 do końca czerwca.

• W możliwie jak najszybszym terminie, po unormowaniu się sytuacji z epidemią koronawirusa, udostępnimy specjalne oferty Prefirst Minute na 2021, o których zostaną Klienci natychmiast poinformowani.

• Wszyscy Klienci, którzy zdecydują się na zmianę terminu wyjazdu, niezależnie od terminu wyjazdu, dodatkowo będą oni mieli możliwość zmiany nowej rezerwacji do 31 dni przed wyjazdem bez dodatkowych kosztów.

 

Klientom, którzy nie zdecydują się na w/w proponowane zmiany terminu, przysługuje prawo rezygnacji i zostaną im zwrócone wpłacone kwoty, ale okres zwrotu należności może zostać wydłużony na podstawie Ustawy o Tarczy Antykryzysowej. Klienci mogą także otrzymać specjalne vouchery na wartość wpłaconej zaliczki. Vouchery te będą przeznaczone na przyszłe rezerwacje i będą miały ważność 12 miesięcy.

 

W przypadku imprez, które rozpoczynają się po 15 czerwca obowiązują zasady rezygnacji według OWU oraz postanowienia Ustawy o Tarczy Antykryzysowej.


Wszystkich uprzejmie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale jest to siła wyższa, na którą nie mamy wpływu. Nie mogliśmy jej ani przewidzieć, ani uniknąć.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Witaj na stronie EPT!