[CZARNOGóRA] -> [WYCIECZKA OBJAZDOWA] -> [ imprezy autokarowe ] -> Czarnogóra - Albania - Chorwacja - Bośnia i Hercegowina (autokarem, 8 dni) Najpiękniejsze zakątki Europy

Wyświetl zawartość schowka

Czarnogóra - Albania - Chorwacja - Bośnia i Hercegowina (autokarem, 8 dni) Najpiękniejsze zakątki Europy

Czarnogóra - Albania - Chorwacja - Bośnia i Hercegowina (autokarem, 8 dni) Najpiękniejsze zakątki Europy
Czarnogóra - Albania - Chorwacja - Bośnia i Hercegowina (autokarem, 8 dni) Najpiękniejsze zakątki Europy
Czarnogóra - Albania - Chorwacja - Bośnia i Hercegowina (autokarem, 8 dni) Najpiękniejsze zakątki Europy
Czarnogóra - Albania - Chorwacja - Bośnia i Hercegowina (autokarem, 8 dni) Najpiękniejsze zakątki Europy
Czarnogóra - Albania - Chorwacja - Bośnia i Hercegowina (autokarem, 8 dni) Najpiękniejsze zakątki Europy
Cennik
CENNIK

Rezerwacja
REZERWACJA


Drukuj

 

"NAJPIĘKNIEJSZE ZAKĄTKI EUROPY"

 
zwiedzanie najpiękniejszych i najcieplejszych regionów EUROPYCZARNOGÓRA: BAR, KOTOR, BUDVA, SVETI STEFAN, JEZIORO SZKODERSKIE, STARY BAR, ULCINJ,
ALBANIA:
SZKODRA,
CHORWACJA:
DUBROWNIK, OREBIĆ,
BOŚNIA I HERCEGOWINA: SARAJEWO, MEDJUGORJE, MOSTAR, WODOSPADY KRAVICERodzaj oferty: wycieczka objazdowa 
Nazwa imprezy: "NAJPIĘKNIEJSZE ZAKĄTKI EUROPY"


Zakwaterowanie: kompleksy wakacyjne w Bar Susanji i Orebić

Kod:
CGA9007
Dojazd:
autokarem

Zakwaterowanie:

ZAKWATEROWANIE:
CZARNOGÓRA:
kompleks wakacyjny/pensjonat, położony ok. 300-500 m od plaży - pokoje z łazienką.

Susanj to niewielka, spokojna miejscowość usytuowana na granicy z Barem – znanym turystycznym kurortem, w południowo-zachodniej części Czarnogóry. Malownicze położenie, fantazyjnie postrzępiona linia brzegowa, góry, które prawie „wchodzą do morza”, ciekawa śródziemnomorska roślinność, a także piaszczyste i żwirowo- kamieniste plaże przyciągają w ten rejon rzesze turystów. Idealne położenie kompleksu wakacyjnego względem centrum Baru ułatwia zwiedzanie w trakcie pobytu najważniejszych zabytków miasta: pozostałości twierdzy z VIII wieku, pałaców i świątyń. Zaledwie ok. 6 km od hotelu znajduje się Stary Bar, jedna z najstarszych osad obronnych na południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Stare drzewo oliwne w Mirovica, w dolnej części tego starożytnego miasta, istnieje od ponad 2000 lat. Miejscowość jest także idealną bazą wypadową na wycieczki fakultatywne do: Dubrownika, Jeziora Szkoderskiego, miasta Szkoder, wycieczki objazdowej „Montenegro Tour”, a także wyprawy na rafting po rzece Tara.

CHORWACJA: kompleks wakacyjny, usytuowany ok 50 m  przy plaży - pokoje z łazienką


Orebić to malownicza miejscowość przepięknie położona w Dalmacji, w południowo-zachodniej części półwyspu Pelješac u stóp góry Śv. Ilija, naprzeciw wyspy Korčula. Lokalizacja miasteczka pośród figowych i cytrusowych drzew, gajów oliwnych, malowniczych zatoczek, a także wyjątkowo ładnych żwirowych plaż powoduje, że miasteczko urzeka turystów swoim niezwykłym pięknem. To idealne miejsce dla żeglarzy oraz amatorów windsurfingu (znakomita "róża wiatrów"). Orebić oferuje swoim gościom liczne wypożyczalnie łódek, kajaków, rowerów, naukę żeglowania i nurkowania. Odbywają się tutaj imprezy folklorystyczne i wieczory dalmatyńskie. Dodatkową atrakcją jest dogodne połączenie promowe z malowniczą wyspą Korčulą, gdzie urodził się Marco Polo, a także bliskość takich miejsc jak: Dubrownik czy Medjugorje.
Transport: komfortowym autokarem (toaleta, barek, klimatyzacja), pod opieką przedstawiciela biura – stewarda. Wyjazdy z miejscowości: Katowice, Tychy, Pszczyna, Bielsko Biała, Cieszyn. Za dopłatą: Częstochowa, Gliwice, Kraków, Łódź, Opole, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Warszawa, Wrocław. Trasa przejazdu: Czechy - Słowacja - Węgry - Bośnia i Hercegowina - Chorwacja - Czarnogóra.
Ubezpieczenie:
T.U. Signal Iduna na czas przejazdu poza granicami Polski i czas pobytu na miejscu: kosztów leczenia KL (do 15.000 EURO), następstw nieszczęśliwych wypadków NNW (do 7.000 zł), odpowiedzialności cywilnej OC (do 20.000 EURO), bagaż podręczny (do 800 zł) – wg. warunków ubezpieczenia www.europol.com.pl/ubezpieczenie.
Rezydent/pilot: podczas dojazdu na miejsce towarzyszy Państwu przedstawiciel naszego biura - steward. Na miejscu oraz podczas realizacji programu opiekę sprawuje polski rezydent - licencjonowany pilot wycieczek. Numer tel. rezydenta, godz. spotkania informacyjnego i dyżurów – w segregatorze firmowym EPT w recepcji obiektu.

Świadczenia zawarte w cenie:
- 4 noclegi w kompleksie wakacyjnym - pensjonacie w Bar - Susanj, 2 noclegi w kompleksie wakacyjnym w Orebicu - pokoje 2, 3 os. z łazienką,
- 6 śniadań,
- 6 obiadokolacji,
- przejazd autokarem,
- opieka licencjonowanego pilota wycieczek,
- opłata klimatyczna,
- ubezpieczenie Signal Iduna.

- realizacja programu wg opisu.

PROGRAM:    
1 DZIEŃ: wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy (transfery z miast położonych poza trasą przejazdu autokaru – za dopłatą).

Uwaga - zbiórka zawsze 30 minut wcześniej.
09.45 - Łódź Stacja BP róg ulic Kolumny i Rzgowskiej (obok Carreffour) (+95 zł),
10.30 - Wrocław, Centrum Handlowe Bielany, parking przy MC Drive - vis a vis Obi (+95 zł),
11.00 - Piotrków Trybunalski, ul. Słowackiego 103 k/ Juventuru (+85 zł),
12.00 - Opole, dworzec PKP (+85 zł),
12.30 - Kraków, stacja BP róg ulic Josepha Conrada i Radzikowskiego (obok KFC) (+75 zł)
12.30 - Częstochowa, Mc Drive/Mc Donalds, w kierunku jazdy (+75 zł),
13.15 - Gliwice, stacja Shell - ul. Rybnicka (bez dopłaty),
14.00 - Katowice, dworzec PKS, ul. P. Skargi (bez dopłaty),
14.30 - Tychy, stacja Bliska przy trasie (bez dopłaty),
14.45 - Pszczyna, stacja benzynowa obok IG Logistic (bez dopłaty),
15.15 - Bielsko Biała, dworzec PKS dolny poziom (bez dopłaty),
16.00 - Cieszyn, stacja benzynowa ARGE przy trasie
Przejazd przez Słowację, Węgry, Bośnię i Hercegowinę.


2 DZIEŃ: przyjazd do Sarajewa. Krótkie zwiedzanie Sarajewa - bałkańskiej Jerozolimy. Spacer po zabytkowym centrum miasta, gdzie mieszają się wpływy różnych kultur i religii, prawosławne cerkwie, katolickie kościoły, żydowskie synagogi oraz islamskie meczety. Przejazd do Baru. Zakwaterowanie w obiekcie, obiadokolacja, nocleg.


3 DZIEŃ: śniadanie. WYCIECZKA: Kotor – Budva - Sveti Stefan

Czarnogóra
Przejazd nad Zatokę Kotorską - największy i najgłębszy fiord południowej Europy. Wizyta w Kotorze i spacer po urokliwych, wąskich i krętych uliczkach oraz zwiedzanie Katedry św. Trifona. Przejazd do Budvy, zwiedzanie najważniejszych zabytków: pozostałości starożytnych budowli i średniowiecznych kaplic, Starówka, katedra św. Jana. Przejazd na punkt widokowy, z którego znakomicie widać malowniczą wysepkę Sveti Stefan. Na wyspie piętrzą się kamienne domki - hotele kryte czerwonymi dachami, a całość wyspy otaczają mury obronne z XV-XVI wieku. Obecnie znajduje się tam ekskluzywny kompleks wypoczynkowy odwiedzany często przez międzynarodowych gości. Powrót do obiektu, obiadokolacja, nocleg.

Czarnogóra


4 DZIEŃ: śniadanie. WYCIECZKA: Virpazar (jezioro Szkoderskie) - Stary Bar

Czarnogóra
Przejazd do Virpazar, rejs statkiem po jeziorze Szkoderskim (obowiązkowa opłata 17 € / osoba). Podczas rejsu przewidziane są dwie 15 minutowe przerwy na kąpiel w Jeziorze Szkoderskim, goście zostaną również poczęstowani tradycyjnymi placuszkami maczanymi w miodzie oraz domowym winem. Następnie zwiedzanie Parku Narodowego Jeziora Szkoderskiego z przewodnikiem. Po rejsie goście zostaną zaproszeni do regionalnej tawerny na lunch. Przejazd do Starego Baru (wstęp ok. 2 € / osoba). W tej chwili Stary Bar jest jednym wielkim muzeum średniowiecznego grodu, a ze wzgórza na którym stoi stare miasto Bar, rozciąga się wspaniały widok i pewnie dlatego Rzymianie wybrali właśnie to miejsce na budowę swego miasta. Ruiny Starego Baru to dziś dziesiątki budowli, mniejszych i większych, lepiej zachowanych jak i tych bardzo zaniedbanych. Bramy, kościoły, wieża zegarowa, pałac biskupów, dawne łaźnie tureckie, budynki administracji, prochownia, ruiny akweduktu czy amfiteatr. Stare drzewko oliwne, w Mirovica, w dolnej części tego starożytnego miasta istnieje od ponad 2000 lat. Według legendy zasadzenie drzewa było w średniowieczu warunkiem, który musieli wypełnić mieszkańcy Baru, by uzyskać zgodę na wzięcie ślubu. Powrót do obiektu, obiadokolacja, nocleg.

Czarnogóra

5 DZIEŃ: śniadanie. WYCIECZKA: Ulcinj – Szkodra

Czarnogóra
Przejazd do Ulcinj. To miasto najdalej wysunięte na południe Czarnogóry. Większość ulic przypomina turystyczne miejscowości nadmorskie. Spacerując mijamy stragany, kawiarenki oraz restauracje. Przejazd w kierunku Szkodry, po drodze zwiedzanie zamku Rozafa. Szkodra – „ziemia orłów”, drugie co do wielkości miasto w Albanii. Mimo, że nie znajduje się już dłużej za „żelazną kurtyną” specyficzny język, tradycja, kultura i historia, wolny rozwój społeczny oraz trudny dostęp czynią to miejsce ciekawym oraz wartym odwiedzenia. Oprócz wizyty w centrum miasta turyści będą mieli okazję zobaczyć stare miasto Szkoder, kościół i meczet. Ciekawy jest też kolorowy targ owocowo-warzywny w centrum. Powrót do obiektu, obiadokolacja, nocleg.
Czarnogóra

6 DZIEŃ: śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Dubrownika. Dubrownik jest jednym z najpiękniejszych miast Chorwacji. To średniowieczne miasto jest skarbnicą historii i sztuki. Został wpisany na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO, jako jedyny w swoim rodzaju zachowany w całości historyczny kompleks miejski. Słynne dubrownickie obronne mury miejskie, po których można spacerować są najlepiej zachowanym ufortyfikowaniem w Europie. Opasają doskonale zachowany kompleks zabudowań prywatnych i sakralnych, ilustrujących bogate dzieje miasta, założonego w VII wieku. Opłata za zwiedzanie murów miejskich ok. 15 kun/dorośli i ok. 5 kun/dzieci. Przejazd do Orebica, zakwaterowanie w obiekcie, obiadokolacja, nocleg.

Dubrownik


7 DZIEŃ: śniadanie, wypoczynek, plażowanie, czas wolny. Obiadokolacja, nocleg.


8 DZIEŃ: śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną. Po drodze zwiedzanie Medjugorje, Mostaru, Wodospadów Kravice. 


Medjugorie-Mostar-Kravica

Medjugorje jest jednym z najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych miejsc docelowych pielgrzymek całego katolickiego świata, przyciągającym do tych okolic miliony pielgrzymów i turystów. Miejsce cudownych objawień Matki Boskiej - Gospy, a także miejsce cudownych uzdrowień. Mostar - miasto położone u podnóża gór Veleż, Hum i Czabulje, w dolinie malowniczej rzeki Neretwy. Przez wieki Mostar znajdował sie na skrzyżowaniu różnych cywilizacji i każda z nich odcisnęła na nim swoje piętno. W tym urokliwym mieście i jego najbliższej okolicy znajdują się jedyne w swoim rodzaju obiekty dziedzictwa kulturowo-historycznego, świadczące o istnieniu życia na tych terenach już w czasach prehistorycznych.  Wodospady Kravica - jedna z wielu wyjątkowych atrakcji przyrodniczych Bośni i Hercegowiny. Naturalne wodospady Kravica to doskonałe miejsce wypoczynku w letnie upały.  Przejazd przez Bośnię i Hercegowinę, Węgry, Słowację.

9 DZIEŃ: Przyjazd w godzinach południowych do Polski

Informacje dodatkowe:
Cena nie zawiera: napojów do obiadokolacji, wstępów do zwiedzanych obiektów
Na życzenie (płatne przy rezerwacji):
- dopłata do pokoju 1 os. (S): 200 zł (przy rezerwacji proszę wybrać typ S)
Opłaty obowiązkowe na miejscu:
- ok. 18 EUR - rejs statkiem po Jeziorze Szkoderskim
- ok. 2 EUR - wstęp do Starego Baru.
Wymagane dokumenty: należy posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.
Sposób rezerwacji/dokumenty podróży: dokonując rezerwacji należy podpisać umowę zgłoszenie (po uprzednim zapoznaniu się z Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia oraz opisem oferty) oraz uiścić wpłatę (zaliczkę min. 30% przy rezerwacji, a najpóźniej na 36 dni przed wyjazdem – pełną należność). Drogą elektroniczną, na ok. 7 dni przed wyjazdem otrzymacie Państwo kartę boardingową upoważniającą do wejścia do autokaru, certyfikat ubezpieczeniowy, numer tel. help line w Polsce.

Wycieczki fakultatywne: można je zakupić na życzenie na miejscu, organizowane są przez miejscowe agencje. Aktualne, orientacyjne ceny wycieczek i propozycje pojawią się na tej stronie na przełomie kwietnia/maja.
Przydatne linki:
- Warunki Uczestnictwa i To należy wiedzieć - www.europol.com.pl/warunkiept
- Warunki Ubezpieczenia - www.europol.com.pl/ubezpieczenie
- płatności ON LINE dla klientów - www.europol.com.pl/online
- konsultant wczasowy EPT www.europol.com.pl/konsultant

1/ Program ma charakter ramowy. Kolejność jego realizacji może ulec
zmianie.
2/ Ewentualne bilety wstęp podczas realizacji programu są płatne przez
uczestników.


KONSULTANT WCZASOWY

tel. 32/253 02 07, 32/605 30 90 do 93


Numer katalogowy: CGA9007 Wysoka zabudowa Położony od 300 do 500 m od plaży Obiekt nie posiada basenu Brak możliwości zabrania psa

Cena w zł za 1 osobę / turnus
TYP OPIS maks.
osób
WYŻYWIENIE TERMIN IMPREZY CENA REZERWACJA
D First minute! D pokój 2 os. 2 2x dziennie 25.04.15 - 03.05.15 1.375,00
1.275,00
REZERWUJĘ
D First minute! D pokój 2 os. 2 2x dziennie 30.05.15 - 07.06.15 1.375,00
1.275,00
REZERWUJĘ
D First minute! D pokój 2 os. 2 2x dziennie 23.09.15 - 01.10.15 1.375,00
1.275,00
REZERWUJĘ
 
Wolne terminy. Aby dokonać rezerwacji wstępnej prosimy nacisnąć na kratce odpowiadającej wybranemu terminowi rozpoczęcia pobytu.
 
Terminy "na zapytanie". Nasza pula miejsc w tym terminie została wyczerpana, lecz w obiekcie są jeszcze wolne miejsca. Możemy dokonać rezerwacji na bazie odrębnej procedury rezerwacyjnej. Bardzo prosimy o pilny kontakt telefoniczny.
 
Brak wolnych miejsc

 

Aby dokonać rezerwacji, prosimy nacisnąć na przycisk [REZERWUJĘ] w cenniku powyżej.


Wstecz

Powrót do strony głównej

Euro Pol Tour Biuro Podróży Euro Pol Tour sp. z o.o.
Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki nr 0717
Polisa ubezpieczeniowa Polisa ubezpieczeniowa TU SIGNAL IDUNA nr M54700
Konto: GETIN BANK S.A. - 47 1560 1108 0000 9060 0004 5709
al. Korfantego 79, 40-160 Katowice
tel: (032) 253-02-07 fax: (032) 2587-495
NIP: 634-012-68-32
mail: europol@europol.com.pl
Euro Pol Tour