EURO POL TOUR - Tour Operator
O EPT / Zadaj pytanie
  1. Strona główna
  2. Nasze kierunki
  3. Czarnogóra
  4. Susanj

CASTELLO  

Czarnogóra / Bar / Susanj

kod oferty: CGA0077

Kontakt

W sprawie aktualnych cen
i wolnych terminów
oraz rezerwacji oferty
prosimy o kontakt:

+48 32 605 30 91

booking@europol.com.pl

Błąd

Brak wolnych miejsc w wybranym terminie, prosimy wybrać inny korzystając z cennika.

Oferta

Kraj: CZARNOGÓRA
Region: RIWIERA CZARNOGÓRSKA
Miejscowość: BAR - SUSANJ
Zakwaterowanie: Kompleks wakacyjny CASTELLO
Kod: CGA0077
Dojazd: własny

Położenie

BAR - to znany kurort wakacyjny, usytuowany w południowo-zachodniej części Czarnogóry, nad Morzem Adriatyckim. Malownicze położenie, fantazyjnie postrzępiona linia brzegowa, góry, które prawie „wchodzą do
morza”, ciekawa śródziemnomorska roślinność, a także piaszczyste i żwirowo- kamieniste plaże przyciągają w ten rejon turystów z całego świata. ŠUŠANJ to niewielka miejscowość przylegająca do Baru.
Idealne położenie kompleksu wakacyjnego Castello względem centrum Baru ułatwia dostęp do różnorodnych knajpek i sklepów, umożliwa zwiedzanie w trakcie pobytu najważniejszych zabytków miasta, m.in. pozostałości twierdzy z VIII wieku, pałaców i świątyń oraz skorzystanie z wszelkich możliwości rozrywki i aktywnego wypoczynku jakie oferuje to miasto. Zaledwie ok. 6 km od hotelu znajduje się Stary Bar, jedna z najstarszych osad obronnych na południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Stare drzewo oliwne w Mirovica, w dolnej części tego starożytnego miasta, istnieje od ponad 2000 lat. Bar jest idealną bazą wypadową na wycieczki fakultatywne do Dubrownika, nad Jezioro Szkoderskie, do miasta Szkoder, na wycieczkę objazdową „Montenegro Tour” oraz na rafting po rzece Tara.

Opis

Kompleks wakacyjny CASTELLO usytuowany w niewielkiej odległości od plaży, ok. 400 m od centrum Baru. W kompleskie: recepcja, restauracja, kawiarnia, bar, sala konferencyjna, sauna, salka gimnastyczna, gabinet masażu, bezpłatny internet Wi-Fi w hotelowym barze.

Plaża

najbliższa ok. 300 m, żwirowa, serwis plażowy - na życzenie (odpłatnie). Ok. 400 m od kompleksu - plaże: Šušanj Beach i City Beach z częścią żwirowo - kamienistą, łagodnie schodzącą do morza. Na plaży mieści się kilka barów, restauracji, kącik dla dzieci, boiska sportowe. Koszt serwisu plażowego (2 krzesła plażowe + parasole) - ok. 3-4 euro / 1 serwis/ 1 dzień (płatne na miejscu).

Typ zakwaterowania

Typ D: Pokoje dwuosobowe z łazienką, TV SAT. Część pokoi z widokiem na sąsiadujący budynek.
Typ T1: Pokoje trzyosobowe z łazienką, TV SAT. Część pokoi z widokiem na sąsiadujący budynek.

Wyżywienie

HB - śniadanie: w formie bufetu, - obiadokolacja serwowana: pierwsze danie - zupa, drugie danie do wyboru np. mięsne, rybne lub makarony,sałatka, deser.

Świadczenia zawarte w cenie

- 9 noclegów,
- 9 śniadań,
- 9 obiadokolacji,
- opieka polskiego rezydenta,
- ubezpieczenie Signal Iduna.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji.

Opłaty obowiązkowe

Opłata klimatyczna: 7 euro/osoba/turnus
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - wg Rozporz. Min. Sportu i Turystyki z dn. 21.11.16 r. - 2 euro /os./pobyt.

Na życzenie

klimatyzacja (na zapytanie płatna na miejscu) - 5 EUR/1 dzień/1 os.

Informacje dodatkowe

Ubezpieczenie
T.U. Signal Iduna na czas przejazdu poza granicami Polski i czas pobytu na miejscu: kosztów leczenia KL (do 15.000 EURO), następstw nieszczęśliwych wypadków NNW (do 7.000 zł), odpowiedzialności cywilnej OC (do 20.000 EURO), bagaż podręczny (do 800 zł) – wg. warunków ubezpieczenia www.europol.com.pl/ubezpieczenie.
Rezydent/pilot
Na miejscu pomocą służy recepcja oraz nasz polski rezydent. Numer tel. rezydenta, godz. spotkania informacyjnego i dyżurów – w segregatorze firmowym EPT w recepcji obiektu.
Wycieczki fakultatywne
Można je zakupić na życzenie na miejscu, organizowane są przez miejscowe agencje (m. in. Monastyr Ostrog, Montenegro Tour, rafting na rzece Tara, kaniony, rejsy statkiem, fish picnic, Dubrownik, Albania, degustacje wina).

Zobacz również:

Witaj na stronie EPT!