EURO POL TOUR - Tour Operator
O EPT / Zadaj pytanie
  1. Strona główna
  2. Nasze kierunki
  3. Bułgaria
  4. Św. Konstantyn i Elena (Drużba)

AURORA  

Bułgaria / Złote Piaski / St. Konstantin i Elena

kod oferty: BUL184A

Kontakt

W sprawie aktualnych cen
i wolnych terminów
oraz rezerwacji oferty
prosimy o kontakt:

+48 32 605 30 91

booking@europol.com.pl

Błąd

Brak wolnych miejsc w wybranym terminie, prosimy wybrać inny korzystając z cennika.

Oferta

Kraj: BUŁGARIA
Region: MORZE CZARNE
Miejscowość: św. KONSTANTYN
Rodzaj oferty: dojazd własny 7 dni
Zakwaterowanie: HOTEL AURORA
Kod: BUL184A

Położenie

Najstarszy bułgarski kurort nad Morzem Czarnym, znany również jako Drużba. Obecna nazwa pochodzi od znajdującego się tutaj i czynnego do dziś małego klasztorku św. Konstantyna i Heleny. Miejscowość położona niezwykle dogodnie - w połowie drogi między Warną i Złotymi Piaskami, dokąd kursuje komunikacja miejska.
Usytuowana wśród wiekowych drzew, w pięknym parku. Obok piaszczystych plaż, znajdziemy tutaj również małe, skaliste zatoczki. Kurort słynie ze specyficznego mikroklimatu i cennych, leczniczych źródeł mineralnych. Wybierany w szczególności przez turystów szukających spokojnego wypoczynku.

Opis

Hotel położony na ogrodzonym terenie, wśród zieleni, w spokojnej okolicy, w południowej części kurortu. Niedaleko hotelu znajduje się przystanek autobusowy. W hotelu: restauracja z klimatyzacją i dużym tarasem, lobby bar, grill, klub internetowy, parking bezpłatny niestrzeżony (ograniczona liczba miejsc), sejf w recepcji, siłownia, sauna, masaże, tenis stołowy, bilard, szachy, backgammon. W holu bezpłatny Wi-Fi Internet. Hotel posiada odkryty basen kąpielowy z brodzikiem dla dzieci oraz podgrzewany basen kryty z jacuzzi, taras słoneczny z parasolami i leżakami, bar przy basenie oraz plac zabaw dla dzieci.

Plaża

piaszczysta ok. 650 m.

Typ zakwaterowania

Pokój dwuosobowy, z możliwością jednej lub dwóch dostawek. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację, balkon, lodówkę (minibarek), TV kablową, płatny Wi-Fi internet (na życzenie), telefon, łazienkę z wanną, bidetem i suszarką do włosów.

Wyżywienie

All inclusive: śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu.
W barze przy restauracji: bułgarskie napoje alkoholowe, lane wino, piwo, napoje bezalkoholowe (11.00-22.00).
W barze przy basenie: lane piwo, napoje bezalkoholowe, woda (11.00 – 17.00), popołudniowa przekąska (snaks, owoce, lody, herbata, kawa)- 15.00 – 17.00. W ramach All inclusive (bezpłatnie) – fitness, tenis stołowy, bilard.

Transport

dojazd własny. Istnieje możliwość dojazdu autokarem z różnych miast w Polsce (kod imprezy BUL184C).

Świadczenia zawarte w cenie

- 7 noclegów w pokoju 2 osobowym,
- wyżywienie All Inclusive zgodnie z ofertą,
- ubezpieczenie KL, NNW, bagaż i OC (wg warunków uczestnictwa),
- opieka rezydenta,

Zniżki

Dziecko do 2 lat – bez świadczeń, płatne obowiązkowe ubezpieczenie - 50 zł/1 tydzień,
Pierwsze dziecko (2 – 11.99 lat) na dostawce w pokoju 2-os. z 2 osobami pełnopłatnymi – płatne obowiązkowe ubezpieczenie 50 zł/1 tydzień,
Drugie dziecko (2 – 11.99 lat) na dostawce w pokoju 2 os. z 2 osobami pełnopłatnymi - 50%,
Dziecko (2-11,99 lat) na łóżku podstawowym (z 1 osobą dorosłą) - 50 % zniżki,
1 lub 2 dzieci 2-11.99 lat z 1 osobą dorosłą w pokoju – każde dziecko 50% zniżki,
Osoba powyżej 12 lat na dostawce - 20 % zniżki.

Opłaty obowiązkowe

Płatne przy rezerwacji:
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - wg Rozporz. Min. Sportu i Turystyki z dn. 21.11.16 r. - 10 zł/os./pobyt.

Na życzenie

Istnieje możliwość ubezpieczenia się od kosztów rezygnacji z imprezy na zasadach określonych w Warunkach Ubezpieczenia T.U. Signal Iduna. Koszt takiego ubezpieczenia to 3 % z całkowitej wartości imprezy.

W przypadku występowania chorób przewlekłych zaleca się wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych. Koszt takiego ubezpieczenia to ok 6 zł/1 dzień.

Informacje dodatkowe

Początek/koniec pobytu: od 14.00/do 10.00

Zwierzęta: nie

Uwaga: Inne terminy możliwe na zapytanie

Ubezpieczenie
T.U. Signal Iduna na czas przejazdu poza granicami Polski i czas pobytu na miejscu - kosztów leczenia KL (do 15.000 EURO), następstw nieszczęśliwych wypadków NNW (do 7.000 zł), odpowiedzialności cywilnej OC (do 20.000 EURO), bagaż podręczny (do 800 zł).

Impreza nie jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych.

Wymagania językowe

Na miejscu jest rezydent mówiący w języku polskim. Recepcja posługuje się językiem miejscowym oraz angielskim i niemieckim.

Wymagania paszportowe, wizowe, sanitarne,zdrowotne

Każda osoba, niezależnie od wieku musi posiadać ważny dowód osobisty lub paszport, a jej stan zdrowia musi umożliwiać udział w imprezie. Szczegółowe informacje na http://polakzagranica.msz.gov.pl

Wycieczki fakultatywne

WYCIECZKI FAKULTATYWNE – ceny orientacyjne (dane za sezon 2017):
1. „BAŁCZYK I KALIAKRA”: Przepiękny ogród botaniczny - drugi co do wielkości w Europie, malowniczy pałacyk, skalisty przylądek Kaliakra z zapierającymi dech w piersiach widokami.
Cena: 24 €/osobę.
2. „POD ŻAGLAMI”: rejs pod żaglami, opalanie, kąpiel w morzu, łowienie ryb, podziwianie pięknych widoków, obiad, lokalne alkoholowe i bezalkoholowe napoje bez ograniczeń. Uwaga: istnieje możliwość zabrania wózków dziecięcych i dla osób niepełnosprawnych. Cena: 21 €/osobę.
3. „BAŁKAŃSKI WIECZÓR”: bogate menu – szwedzki stół, napoje alkoholowe i bezalkoholowe bez ograniczeń. Tańce, doskonała zabawa, folklor, variété, nestinarstwo - pokaz tańca na rozżarzonych węglach. Cena: 28 €/osobę.
4. „WYCIECZKA STATKIEM”: rejs statkiem wzdłuż wybrzeża, opalanie, kąpiel w morzu, łowienie ryb, obiad, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe bez ograniczeń. Cena: 25 €/osobę.
5. JEEP SAFARI: jazda po bezdrożach, gry i zajęcia sportowe, obiad, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Cena: 25 €/osobę.
6. „NESEBER”: miasto muzeum wpisane na listę UNESCO - jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast bułgarskiego wybrzeża. Cena: 20 €/osobę.
7. „PODRÓŻ W NIEZNANE”: rejs statkiem po rzece Kamczia przy jej ujściu do morza, Kamienny Las, obiad w wiejskim domostwie z programem folklorystycznym. Cena: 30 €/osobę.
8. „WARNA I AŁADŻA MONASTYR”: skalny klasztor, katedra, punkt widokowy, autobusowa wycieczka panoramiczna po Warnie, poczęstunek winem, z możliwością zakupu. Cena: 12 €/osobę.
9. „AQUAPARK”: wspaniała rozrywka i moc wodnych atrakcji dla wszystkich, niezależnie od wieku. Cena: 15 €/osobę.
10. „JEŹDZIEC Z MADARY I SZUMEN”: średniowieczny relief naskalny, jedyny tego rodzaju w Europie, wpisany na listę UNESCO, Pomnik Założycieli Państwa Bułgarkiego, Tombuł Dżamija – najładniejszy meczet w Bułgarii. Kamienny Las. Cena: 23 €/osobę.

Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów są dodatkowo płatne.
Wycieczki odbywają się z polskojęzycznym pilotem/przewodnikiem (za wyjątkiem rejsu), po zebraniu wymaganej minimalnej ilości osób.
Zapraszamy do rezerwacji wycieczek w swoim biurze podróży.

Zobacz również:

Witaj na stronie EPT!