EURO POL TOUR - Tour Operator
O EPT / Zadaj pytanie

MAJÓWKA

ostatnie wolne miejsca :)

Jeśli zwiedzać to tylko z EPT!
Majówka w tym roku wypada wyjątkowo korzystnie - wykorzystaj to aby cieszyć się pięknem świata :) Zapraszamy do zwiedzania w rozsądnych pieniądzach :)

PRAGA 

Czechy - Praga

Praga – stolica Czech, piękna i fascynująca, która oczarowuje imponującą i różnorodną architekturą, zapierającymi dech w piersiach widokami, a także intymną, romantyczną atmosferą, która wręcz zachęca do długich spacerów. Praga to jedno z najpiękniejszych miast świata. We wspaniale zachowanym historycznym centrum, od 1992 r. zapisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO na kilku kilometrach znajdziemy obok siebie tysiąc lat architektury.
To również miasto mostów, w tym z jednym z najczęściej odwiedzanych - Mostem Karola na rzece Wełtawie, miasto parków i ogrodów, a także miasto, gdzie warzy się i pije prawdopodobnie najlepsze na świecie piwo.
Z nami odkryjecie jej uroki!

W programie:
Stare Miasto z Bramą Prochową, Hradczany z Zamkiem, Złotą Uliczką i wieżą Daliborką, Mała Strana, Most Karola, Nowe Miasto z Placem Wacława, Muzeum Narodowym. Fakultatywnie: rejs stateczkiem po Wełtawie, restauracja i browar U Fleku.

Terminy: 05.04.2019 - 11.10.2019

Wyżywienie: BB, HB,

Dojazd: autokarem

Od: 499 PLN
Szczegóły

Witaj na stronie EPT!