EURO POL TOUR - Tour Operator
O EPT / Zadaj pytanie
  1. Strona główna
  2. Nasze kierunki
  3. Polska
  4. Zakopane

ZAKOPANE - WYJAZD INTEGRACYJNY DLA FIRM  

Polska / Tatry / Zakopane

kod oferty: POL5118

Kontakt

W sprawie aktualnych cen
i wolnych terminów
oraz rezerwacji oferty
prosimy o kontakt:

+48 32 605 30 97

izabela@europol.com.pl

Cena: 1685 PLN

(przy min. 50 os płatnych)

Oferta

Oferta przeznaczona dla firm, instytucji, zorganizowanych grup dorosłych.

Położenie

Zakopane

Opis

Wyprawa na Quadach

Quady 4x4 to 1-godzinna wyprawa na quadach po górskich trasach z przewodnikami Quady - Zakopane. Wyruszamy z bazy na Gubałówce - uczestnicy otrzymają dwuosobowe quady Yamaha Grizzly 4x4, którymi pod opieką prowadzącego wyprawę przewodnika wyjadą na wycieczkę. Trasa wyprawy to typowo górskie tereny, drogi leśne, wąwozy, rzeki, zjazdy i podjazdy, piękne widokowe polany i tatrzański klimat. Udział w wycieczce także dla osób początkujących, które po raz pierwszy będą prowadziły quada.

PARK LINOWY – MNÓSTWO ŚMIECHU I ZABAWY

Kolejna grupa spróbuje swoich sił w Parku Przygody, gdzie przygotowany zostanie wysokościowy tor linowych przeszkód zainstalowany na drzewach na wysokości 6-8 metrów. Na trasie uczestnicy pokonują różnego rodzaju przeszkody, mosty, zjazdy itd. Kolejne atrakcje to TYROLKA XXL – to maksymalna dawka adrenaliny, jeden z najdłuższych w Polsce zjazdów linowych. Do dyspozycji uczestników integracji będzie również 12-metrowa ŚCIANKA wspinaczkowa oraz możliwość SKOKU z 14 metrowej wieży, umieszczonej na drzewach - atrakcja z najwyższej półki, mega adrenalina i niezapomniane emocje dla każdego. Przeciążenie podczas oddawania skoku dochodzi do 2G.

SZKOLENIE GÓRSKIE Z RATOWNIKAMI TOPR

Zajęcia, prowadzone przez praktykujących na co dzień, walczących o ludzkie życie w Tatrach, którzy o każdej porze dnia i nocy, w każdych warunkach pogodowych tworząc zespół gotów iść po życie i zdrowie potrzebujących w górach. Ratownicy TOPR (Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego), podczas szkolenia wprowadzą Państwa w świat gór, bezpieczeństwa i ratownictwa wysokogórskiego, w które wpleciemy elementy budowy zespołu, współpracy i siły jaką stanowi drużyna. Poznacie cały zakres pracy ratowników, ich funkcje i obowiązki, następnie wszystkie informacje dotyczące bezpośrednio bezpieczeństwa w górach. Jest to fantastyczna okazja do zdobycia wiedzy - z jednej strony o turystyce wysokogórskiej, z drugiej o pracy ratownika i grupy TOPR. Następnie odbędą się zajęcia praktyczne - poszukiwanie ukrytych przedmiotów z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu lawinowego (detektory, sondy, łopatki). Bardzo dobra, ale zarazem mocno edukacyjna zabawa, podczas której można poćwiczyć pracę z nagłymi zdarzeniami, lecz przede wszystkim zintegrować się działając w stresie i zmagając się nie tylko z upływającym czasem, ale również z własnymi słabościami.

RAFTING PO DUNAJCU

Rafting po Dunajcu to spływ profesjonalnymi raftingowymi pontonami po Dunajcu - jedna z najciekawszych ofert w Europie! Po lewej stronie Polska, po prawej Słowacja i do pokonania osiemnaście kilometrów na rzece Dunajec w otoczeniu przepięknej, malowniczej przyrody Pienin i wapiennych skał. Po dotarciu do Sromowiec, gdzie znajduje się baza raftingowa, uczestników podzielimy na 7 -8 osobowe grupy. Każdy z uczestników otrzyma kask, kapok i wiosło. Po szkoleniu z wykwalifikowaną kadrą instruktorską rozpocznie się atrakcja. Rafting to pokonywanie górskich rzek na specjalnych, atestowanych pontonach. Zapewnimy maksimum adrenaliny i świetną zabawę dla każdego. Uczestnicy biorą czynny udział w spływie, bez pracy zespołowej się nie obejdzie! Czas trwania atrakcji to około 2,5 godziny.

BIESIADA JANOSIKOWA

Góralska atrakcja, która łączy w sobie elementy tradycyjnej kuchni regionalnej z dobrą zabawą i mnóstwem śmiechu. Podczas zabawy zaprosimy Państwa do wielu konkursów i zabaw, które zakończone zostaną nagrodami w postacie pamiątek regionalnych. Cała impreza odbędzie się w tradycyjnym góralskim stylu, a w programie przede wszystkim: góralska witacka – czyli powitanie gości według góralskich metod : ciupagą, bronią palną, ukłonem, gorzałką oraz góralską serdecznością przy dźwiękach muzyki, zakuwanie w dyby, nauka tańca góralskiego, taniec na kłodku, pasowanie na zbójnika, zbójeckie kajdany – czyli zakujemy niejednego, rzucanie siekierką do celu i wiele atrakcji, które prowadzone będą w przezabawny sposób. Przygotowana zostanie niezwykła sceneria , tak aby zabawa była niezapomniana i niepowtarzalna. Program trwa około 3 godzin z możliwością przedłużenia.

Menu Biesiady Janosikowej:

• chleb wiejski z domowym smalcem,
• żurek bacowski z wędzoną kiełbasą
• kiełbasa do samodzielnego pieczenia
• karczek z grilla
• ziemniaki pieczone z sosem czosnkowym
• deska swojskich ciast
• pieczywo
• ogórki kiszone
• ketchup, musztarda
• herbata z cytryną
• 1,5 litra piwa na osobę

Menu Przerwy kawowej podczas programu:
- żurek
- deska swojskich ciast (dwa rodzaje ciasta)
- kawa
- herbata z cytryną
- woda gazowana i niegazowana z cytryną
- soki owocowe

Typ zakwaterowania

W ośrodku wczasowym / hotelu / pensjonacie w okolicach Zakopanego lub centrum miasta. Według preferencji klienta

Wyżywienie

Według opisu

Transport

Autokar

Program

PROGRAM:

1 DZIEŃ: wyjazd z miejsca zbiórki godzinach porannych. Przejazd do Doliny Kościeliskiej – jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich. Spacerem dojście do Jaskini Mroźnej – jedynej w Polsce jaskini w pełni przystosowanej do zwiedzania dla turystów z poprowadzoną trasą turystyczną i sztucznym oświetlenie. Zwiedzanie jaskini (około 40 minut), powrót do autokaru. Przejazd do centrum Zakopanego – zwiedzanie Muzeum Tatrzańskiego, Willa Koliba gdzie mieści się Muzeum Stylu Zakopiańskiego oraz spacer po Krupówkach, czas wolny. Przejazd do obiektu. Zakwaterowanie, obiadokolacja grillowa, nocleg.

2 DZIEŃ: śniadanie. Realizacja programu: Uczestnicy zostaną podzieleni na 3 grupy po 17 osób, które w tym samym czasie będą korzystać z różnych atrakcji, a po skorzystaniu z atrakcji w określonym czasie, nastąpi zamiana grup. W przerwie atrakcji, zostanie przygotowany poczęstunek kawowy aby zregenerować siły oraz zasmakować naszej tradycyjnej kuchni.
10.00 – 13.00 – wyprawa na quadach, zabawa w parku linowym, szkolenie z ratownikami TOPR
13.00 – 14.00 – przerwa kawowa
14.00 – 15.00 – transfer z Zakopanego do Sromowiec
15.00 – 17.30 – spływ Dunajcem
17.30 – 18.30 – transfer ze Sromowiec do Zakopanego
20.00 – 23.00 – Biesiada Janosikowa

3 DZIEŃ: śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do centrum. Wjazd na Gubałówkę – przejście popularną trasą spacerową na Butorowy Wierch skąd rozpościera się przepiękna panorama Tatr. Zjazd kolejką do centrum Zakopanego, obiad. Przejazd do Aquaparku – relaks w strefie basenowej (3h).Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.

Świadczenia zawarte w cenie

- 2 noclegi w ośrodku wczasowym (w okolicach Zakopanego – Murzasichle, Ząb, Poronin) – pokoje 2-3 osobowe z łazienką,
- przejazd nowoczesnym autokarem (toaleta, klimatyzacja, barek),
- wyżywienie: 2 x śniadanie, 1 x obiadokolacja, 1 x obiadokolacja Janosikowa,1 x obiad,
- opieka licencjonowanego pilota wycieczek,
- bilet wstępu do Aquaparku w Zakopanem 3h
- Wyprawa na quadach
- Park linowy
- Szkolenie górskie z ratownikami TOPR
- Rafting po Dunajcu
- przerwa kawowa
- Transfer z hotelu w Zakopanem – Gubałówka – hotel
- Biesiada Janosikowa : wg menu
- Transfer z hotelu w Zakopanem – Polana Janosikowa – hotel
- pianka ochronna na Rafting
- realizacja programu.

Cena nie zawiera

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (ok 60 zł)
- świadczeń nie zawartych w programie

Informacje dodatkowe

Oferta przykładowa - skalkulowana wg konkretnego programu. Możliwość zmiany programu i dostosowania go do preferencji klienta.

Witaj na stronie EPT!