EURO POL TOUR - Tour Operator
O EPT / Zadaj pytanie
  1. Strona główna
  2. Nasze kierunki
  3. Bułgaria
  4. Złote Piaski

ROYAL BEACH  

Bułgaria / Złote Piaski / Złote Piaski

kod oferty: BUL075A

Wybrana oferta

SUPER PROMOCJA - wczesna rezerwacja 2018

Ceny promocyjne obowiązują przy rezerwacji oferty do dnia 30.04.2018 lub do wyczerpania promocyjnej puli miejsc i wpłacie 50% przy rezerwacji. Ceny zniżkowe ujęte są już w systemach.
W przypadku wpłaty standardowej zaliczki 30% obowiązują ceny katalogowe.

Oferta

Kraj: BUŁGARIA
Region: MORZE CZARNE
Miejscowość: ZŁOTE PIASKI
Rodzaj oferty: dojazd własny, 7 nocy
Zakwaterowanie: Hotel ROYAL BEACH***
Kod: BUL075A

Położenie

Złote Piaski: jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych kurortów w Bułgarii, tętniący życiem przez całą dobę. Piękna, długa i piaszczysta plaża, zjeżdżalnie wodne, liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego, korty tenisowe, mini-golf, park linowy, kasyna, mnóstwo dyskotek, barów, restauracji zapewniają moc rozrywek zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W pobliżu - zabytkowy klasztor skalny Aładża Monastyr, dokąd można wybrać się na wycieczkę pieszą lub rowerową.
ZŁOTE PIASKI CZAJKA – znana turystyczna dzielnica Złotych Piasków. Miejsce spokojniejsze, słynące z pięknego morza o płytkim i równym dnie z łagodnym wejściem idealnym dla rodzin z dziećmi. Znajduje się tam duża, szeroka, strzeżona plaża Kabakum oraz zatoczki z mniejszymi, niestrzeżonymi plażami. Niższe ceny w restauracjach i sklepikach przy jednoczesnej bliskości centrum Złotych Piasków są dużym atutem tego miejsca.

Opis

Mały, kameralny hotel położony w zaciszu, w Złotych Piaskach w dzielnicy Czajka. Do dyspozycji gości: odkryty basen kąpielowy z tarasem słonecznym, restauracja, recepcja, bezpłatne WiFi, bezpłatny parking.

Odległości

Złote Piaski centrum - ok. 2 km, lotnisko w Warnie - ok. 17 km.

Plaża

najbliższa ok. 200 m, piaszczysta (zejście po schodach). Serwis plażowy (parasole i leżaki) - na życzenie, odpłatnie.

Typ zakwaterowania

Pokoje 2-osobowe z możliwością 1 dostawki i apartamenty z możliwością 2 dostawek dla 2 dzieci. Wszystkie pokoje i apartamenty posiadają klimatyzację, TV kablową, lodówkę (minibarek), łazienkę z suszarką, balkon.

Wyżywienie

BB - śniadanie w formie bufetu.

Transport

dojazd własny. Istnieje możliwość dojazdu autokarem z różnych miast w Polsce (kod imprezy BUL075C).

Świadczenia zawarte w cenie

Świadczenia zawarte w cenie:
- 7 noclegów,
- wyżywienie BB - 7 śniadań,
- opieka rezydenta,
- ubezpieczenie Signal Iduna.

Cena nie zawiera

Innych świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Zniżki

- dziecko do 2,99 lat - bez świadczeń, płatne tylko obowiązkowe ubezpieczenie - 50 zł/turnus,
- dziecko 3-6,99 lat na dostawce w pokoju z 2 osobami pełnopłatnymi - płatne tylko obowiązkowe ubezpieczenie - 50 zł/ turnus,
- dziecko 7-11,99 lat na dostawce w pokoju z 2 osobami pełnopłatnymi - 50%,
- 2 dzieci 3-11,99 lat na dostawce w apartamencie - każde dziecko 50%,
- osoba powyżej 12 lat na dostawce w pokoju 2-osobowym - 25% zniżki.

Opłaty obowiązkowe

Płatne przy rezerwacji:
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - wg Rozporz. Min. Sportu i Turystyki z dn. 21.11.16 r. - 10 zł/os./pobyt.

Informacje dodatkowe

Początek/koniec pobytu: od 14.00/do 10.00

Zwierzęta: nie

Uwaga: Inne terminy możliwe na zapytanie

Ubezpieczenie
T.U. Signal Iduna na czas przejazdu poza granicami Polski i czas pobytu na miejscu - kosztów leczenia KL (do 15.000 EURO), następstw nieszczęśliwych wypadków NNW (do 7.000 zł), odpowiedzialności cywilnej OC (do 20.000 EURO), bagaż podręczny (do 800 zł).

Wycieczki fakultatywne

WYCIECZKI FAKULTATYWNE – ceny orientacyjne (dane za sezon 2017):
1. „BAŁCZYK I KALIAKRA”: Przepiękny ogród botaniczny - drugi co do wielkości w Europie, malowniczy pałacyk, skalisty przylądek Kaliakra z zapierającymi dech w piersiach widokami.
Cena: 24 €/osobę.
2. „POD ŻAGLAMI”: rejs pod żaglami, opalanie, kąpiel w morzu, łowienie ryb, podziwianie pięknych widoków, obiad, lokalne alkoholowe i bezalkoholowe napoje bez ograniczeń. Uwaga: istnieje możliwość zabrania wózków dziecięcych i dla osób niepełnosprawnych. Cena: 21 €/osobę.
3. „BAŁKAŃSKI WIECZÓR”: bogate menu – szwedzki stół, napoje alkoholowe i bezalkoholowe bez ograniczeń. Tańce, doskonała zabawa, folklor, variété, nestinarstwo - pokaz tańca na rozżarzonych węglach. Cena: 28 €/osobę.
4. „WYCIECZKA STATKIEM”: rejs statkiem wzdłuż wybrzeża, opalanie, kąpiel w morzu, łowienie ryb, obiad, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe bez ograniczeń. Cena: 25 €/osobę.
5. JEEP SAFARI: jazda po bezdrożach, gry i zajęcia sportowe, obiad, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Cena: 25 €/osobę.
6. „NESEBER”: miasto muzeum wpisane na listę UNESCO - jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast bułgarskiego wybrzeża. Cena: 20 €/osobę.
7. „PODRÓŻ W NIEZNANE”: rejs statkiem po rzece Kamczia przy jej ujściu do morza, Kamienny Las, obiad w wiejskim domostwie z programem folklorystycznym. Cena: 30 €/osobę.
8. „WARNA I AŁADŻA MONASTYR”: skalny klasztor, katedra, punkt widokowy, autobusowa wycieczka panoramiczna po Warnie, poczęstunek winem, z możliwością zakupu. Cena: 12 €/osobę.
9. „AQUAPARK”: wspaniała rozrywka i moc wodnych atrakcji dla wszystkich, niezależnie od wieku. Cena: 15 €/osobę.
10. „JEŹDZIEC Z MADARY I SZUMEN”: średniowieczny relief naskalny, jedyny tego rodzaju w Europie, wpisany na listę UNESCO, Pomnik Założycieli Państwa Bułgarkiego, Tombuł Dżamija – najładniejszy meczet w Bułgarii. Kamienny Las. Cena: 23 €/osobę.

Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów są dodatkowo płatne.
Wycieczki odbywają się z polskojęzycznym pilotem/przewodnikiem (za wyjątkiem rejsu), po zebraniu wymaganej minimalnej ilości osób.
Zapraszamy do rezerwacji wycieczek w swoim biurze podróży.

Zobacz również:

Witaj na stronie EPT!