EURO POL TOUR - Tour Operator
O EPT / Zadaj pytanie
  1. Strona główna
  2. Nasze kierunki
  3. Bułgaria
  4. Złote Piaski

EXOTICA (dojazd własny)  

Bułgaria / Złote Piaski / Złote Piaski

kod oferty: BUL035B

Wybrana oferta

Oferta

Kraj: BUŁGARIA
Region: MORZE CZARNE
Miejscowość: ZŁOTE PIASKI
Rodzaj oferty: dojazd własny, 7 dni, ale możliwość dowolnych turnusów,
Zakwaterowanie: Hotel EXOTICA ***
Kod: BUL035B

Położenie

ZŁOTE PIASKI - jeden z najpopularniejszych kurortów w Bułgarii, tętniący życiem przez całą dobę. Piękna, długa i piaszczysta plaża, zjeżdżalnie wodne, liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego, korty tenisowe, mini-golf, cudowny park wodny Aquapolis, park linowy, kasyna, mnóstwo dyskotek, barów, restauracji zapewniają moc rozrywek zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W pobliżu - zabytkowy klasztor skalny Aładża Monastyr, dokąd można wybrać się na wycieczkę piesza lub rowerową. CZAJKA - turystyczna dzielnica Złotych Piasków. Miejsce spokojniejsze, słynące z pięknego morza o płytkim i równym dnie z łagodnym wejściem idealnym dla rodzin z dziećmi. Znajduje się tam duża, szeroka, strzeżona plaża Kabakum oraz mniejsze, niestrzeżone plaże, Niższe ceny w restauracjach i sklepikach przy jednoczesnej bliskości centrum Złotych Piasków są głównym atutem tego miejsca.

Opis

Hotel położony w turystycznej dzielnicy Złotych Piasków - Czajka, wśród zieleni, blisko plaży. Szczególnie polecany dla rodzin z dziećmi oraz osób, które szukają wypoczynku w cichym i spokojnym miejscu jednak w niedalekiej odległości od ścisłego centrum kurortu. W obiekcie: odkryty basen kąpielowy, parasole i leżaki przy basenie (ilość ograniczona), bar przy basenie, restauracja z tarasem letnim, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu (odpłatnie), plac zabaw dla dzieci, boisko, fitnes, bilard, tenis stołowy, internet Wi-Fi obok lobby baru i basenu, bezpłatny niestrzeżony parking.

Plaża

najbliższa ok. 250 m od plaży, piaszczysta. Do najbliższej plaży zejście po schodach. Serwis plażowy na życzenie, odpłatnie.

Typ zakwaterowania

Pokoje dwuosobowe z możliwością 1 lub 2 dostawek. W pokojach łazienka, klimatyzacja, lodówka/minibarek, telefon, TV-SAT, balkon. Na zapytanie możliwe są również studia 2+2 (za dopłatą).
Pokoje 1-osobowe - możliwe na zapytanie, w okresie do 05.07 i od 23.08 za dopłatą ok. 50%, w pozostałych terminach ok. 70 euro/1 tydzień.

Wyżywienie

HB - 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje) w formie bufetu.

Transport

Dojazd własny. Istnieje możliwość wykupienia imprezy z przejazdem autokarowym z wielu miast w Polsce (kod imprezy BUL035C).

Świadczenia zawarte w cenie

- 7 noclegów
- wyżywienie HB: 7 śniadań i 7 obiadokolacji,
- opieka rezydenta,
- ubezpieczenie Signal Iduna.

Cena nie zawiera

Napojów do obiadokolacji, innych świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Zniżki

- dziecko do 2 lat - bez świadczeń, bezpłatnie. Płatne tylko obowiązkowe ubezpieczenie 50zł/turnus,
- dziecko 2-12 lat jako druga osoba w pokoju (z jedną osobą pełnopłatną)- 50%,
- pierwsze dziecko 2-12 lat na dostawce jako trzecia osoba w pokoju (z 2 osobami pełnopłatnymi) - bezpłatnie, płatne tylko obowiązkowe ubezpieczenie 50zł/turnus, drugie dziecko 2-12 lat jako czwarta osoba w pokoju na dostawce - 50%,
- osoba powyżej 12 lat na dostawce jako trzecia osoba w pokoju - 20% zniżki.

Opłaty obowiązkowe

Płatne przy rezerwacji:
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - wg Rozporz. Min. Sportu i Turystyki z dn. 21.11.16 r. - 10 zł/os./pobyt.

Na życzenie

Ubezpieczenie:
-Istnieje możliwość ubezpieczenia się od kosztów rezygnacji z imprezy na zasadach określonych w Warunkach Ubezpieczenia T.U. Signal Iduna. Koszt takiego ubezpieczenia to 3 % z całkowitej wartości imprezy.
- W przypadku występowania chorób przewlekłych zaleca się wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych. Koszt takiego ubezpieczenia to 90 zł/1 tydzień.
- Istnieje możliwość doubezpieczenia się i podwyższenia stawki ubezpieczenia od kosztów leczenia.
Przy KL 30.000€ kwota ta wynosi 30 zł/1 tydzień.

Informacje dodatkowe

Początek/koniec pobytu: od 14.00/do 10.00,
Możliwe dowolne turnusy, na dowolną ilość dni (na potwierdzenie).
Zwierzęta: nie
Ubezpieczenie
T.U. Signal Iduna na czas pobytu na miejscu (+2 dni na przejazd)- kosztów leczenia KL (do 15.000 EURO), następstw nieszczęśliwych wypadków NNW (do 7.000 zł), odpowiedzialności cywilnej OC (do 20.000 EURO), bagaż podręczny (do 800 zł).

Wymagania językowe

Na miejscu jest rezydent z językiem polskim. Z recepcją można się porozumieć w języku bułgarskim, rosyjskim i angielskim.

Wymagania paszportowe, wizowe, sanitarne,zdrowotne

Każda osoba, niezależnie od wieku musi posiadać ważny dowód osobisty lub paszport, w zależności od trasy przejazdu, a jej stan zdrowia musi umożliwiać udział w imprezie. Szczegółowe informacje na http://polakzagranica.msz.gov.pl

First Minute 2019

Podane ceny firstowe obowiązują do wyczerpania promocyjnej puli miejsc lecz nie dłużej niż do 30.04.2019 pod warunkiem wpłaty 50% zaliczki przy rezerwacji lub 30% przy rezerwacji i dopłaty do 50% do 30.04.2019. W innym przypadku obowiązują ceny katalogowe.

Zobacz również:

Witaj na stronie EPT!