EURO POL TOUR - Tour Operator
O EPT / Zadaj pytanie
  1. Strona główna
  2. Nasze kierunki
  3. Bułgaria
  4. Złote Piaski

ELENA  

Bułgaria / Złote Piaski / Złote Piaski

kod oferty: BUL034E

Wybrana oferta

Oferta

Kraj: BUŁGARIA
Region: MORZE CZARNE
Miejscowość: ZŁOTE PIASKI
Rodzaj oferty: wczasy samolotowe 11/12 dni
Zakwaterowanie: Hotel ELENA ****
Kod: BUL034E

Położenie

Złote Piaski: jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych kurortów w Bułgarii, tętniący życiem przez całą dobę. Piękna, długa i piaszczysta plaża, zjeżdżalnie wodne, liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego, korty tenisowe, mini-golf, park linowy, kasyna, mnóstwo dyskotek, barów, restauracji zapewniają moc rozrywek zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W pobliżu - zabytkowy klasztor skalny Aładża Monastyr, dokąd można wybrać się na wycieczkę pieszą lub rowerową.

Opis

W hotelu: odkryty basen kąpielowy z wydzieloną częścią dla dzieci, parasole i leżaki przy basenach - ilość ograniczona (baseny czynne w godzinach 09.00-17.00), bar przy basenie, kryty basen kąpielowy, restauracja z dużym tarasem letnim, lobby bar, coctail bar przy antresoli, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu (odpłatnie) i wymiany walut, bezpłatny Wi-Fi Internet koło lobby baru, fitness, sauna, łaźnia parowa, gabinet lekarski, centrum balneologiczne, salon fryzjerski.
W głównym sezonie (Iipiec/sierpień) animacje: aqua aerobik, poranny aerobik, wieczorne występy, mini klub dla dzieci.

Plaża

Ok. 300 m, piaszczysta, serwis plażowy (na życzenie) – odpłatnie.

Typ zakwaterowania

Pokoje: łazienka, telefon, TV kablowa, lodówka (minibarek - na zapytanie, odpłatnie), balkon, klimatyzacja, sejf (odpłatnie). Na życzenie - możliwość 1 lub 2 dostawek.

Typ zakwaterowania:
D2P - pokój dwuosobowy z możliwością dwóch dostawek z widokiem od strony parku,
D2M - pokój dwuosobowy z możliwością dwóch dostawek z widokiem od strony morza.

Wyżywienie

All Inclusive - śniadanie (07.30-10.00), obiad (12.30-14.30), kolacja (18.30-21.00). Poranna przekąska dostępna w lobby barze lub w barze przy basenie (11.00-12.00). Popołudniowa przekąska dostępna w lobby barze lub w barze przy basenie (15.00-16.30). Nocny bufet w lobby barze (00.00-01.00). Gorące napoje bezalkoholowe: m.in. kawa, cappuccino, kakao, mleko, herbata itp. (dostępne 24 godziny na dobę) oraz lokalne nalewne napoje alkoholowe i bezalkoholowe (dostępne 24 godziny na dobę).
Wszystkie napoje dostępne w: lobby barze, barze przy basenie, restauracji - w godzinach ich pracy.

Transport

Przelot samolotem na trasie Katowice Pyrzowice - Warna - Katowice Pyrzowice oraz transfer na trasie lotnisko - hotel - lotnisko.


Godziny podane wg czasu lokalnego. Dokładne godziny zostaną podane w późniejszym terminie (do potwierdzenia do 2 dni przed wylotem). Odprawa na stanowisku biur podróży 2 godz. przed wylotem.

Uwaga: dziecko do 2 lat nie ma swojego miejsca w samolocie. Siedzi na kolanach u rodziców.

Świadczenia zawarte w cenie

- 10 lub 11 noclegów w pokoju 2 osobowym (w zależności od wybranego terminu),
- wyżywienie All Inclusive 24 h,
- przelot na trasie Katowice-Warna-Katowice,
- transfer na trasie lotnisko-hotel-lotnisko,
- ubezpieczenie KL, NNW, bagaż i OC (wg warunków uczestnictwa),
- opieka polskiego rezydenta.

Opłaty obowiązkowe

Płatne przy rezerwacji:
- opłata miejscowa 100 zł/turnus./1 osoba,
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - wg Rozporz. Min. Sportu i Turystyki z dn. 21.11.16 r. - 15 zł /os./pobyt.

Informacje dodatkowe

Wymagane dokumenty: należy posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.

Ubezpieczenie: T.U. Signal Iduna na czas przelotu poza granicami Polski i czas pobytu na miejscu - kosztów leczenia KL (do 15.000 EURO), następstw nieszczęśliwych wypadków NNW (do 7.000 zł), odpowiedzialności cywilnej OC (do 20.000 EURO), bagaż podręczny (do 800 zł).

Rezydent/pilot:
na lotnisku w Warnie czeka na Państwa przedstawiciel naszego biura - steward. Na miejscu pomocą służy recepcja oraz nasz polski rezydent. Numer tel. rezydenta, godz. spotkania informacyjnego i dyżurów – w segregatorze firmowym EPT w recepcji obiektu.

Godziny wylotu:
podane są zawsze według czasu lokalnego (w Bułgarii czas przesunięty jest o 1 godz. do przodu w stosunku do czasu w Polsce) i mogą ulec zmianie (każdy Pasażer zobowiązany jest do kontaktu z EPT na 2 dni przed wylotem celem potwierdzenia przez biuro aktualnej godziny wylotu.

Początek/koniec pobytu:
uzależniony jest od godzin przylotu/wylotu, standardowo doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 i kończy o godz. 10.00.

Wycieczki fakultatywne:
można je zakupić na życzenie w Polsce w bardzo atrakcyjnych cenach lub na miejscu. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez miejscowe agencje.

Oferta promocyjna

Promocja First Minute obowiązuje do dnia 28.02.2017 lub do wyczerpania promocyjnej puli miejsc, przy wpłacie 50% zaliczki przy rezerwacji. W przypadku zaliczki 30% obowiązują ceny katalogowe, dopłata do całości winna nastąpić do 36 dni przed wyjazdem.

Zobacz również: