EURO POL TOUR - Tour Operator
O EPT / Zadaj pytanie
  1. Strona główna
  2. Nasze kierunki
  3. Bułgaria
  4. Złote Piaski

ZDRAVETS - Majówka  

Bułgaria / Złote Piaski / Złote Piaski

kod oferty: BUL011F

Kontakt

W sprawie aktualnych cen
i wolnych terminów
oraz rezerwacji oferty
prosimy o kontakt:

+48 32 605 30 91

booking@europol.com.pl

Błąd

Brak wolnych miejsc w wybranym terminie, prosimy wybrać inny korzystając z cennika.

Oferta

Kraj: BUŁGARIA
Region: MORZE CZARNE
Miejscowość: ZŁOTE PIASKI
Rodzaj oferty: wczasy samolotowe 8 dni
Zakwaterowanie: Hotel ZDRAVETS ****
Kod: BUL011F

Położenie

Złote Piaski: jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych kurortów w Bułgarii, tętniący życiem przez całą dobę. Piękna, długa i piaszczysta plaża, zjeżdżalnie wodne, liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego, korty tenisowe, mini-golf, park linowy, kasyna, mnóstwo dyskotek, barów, restauracji zapewniają moc rozrywek zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W pobliżu - zabytkowy klasztor skalny Aładża Monastyr, dokąd można wybrać się na wycieczkę pieszą lub rowerową.

Opis

Hotel dogodnie usytuowany, z dobrą obsługą, w korzystnych cenach. Położony w centrum kurortu, w dobrze utrzymanym parku, blisko plaży. W hotelu - basen kąpielowy z wydzieloną częścią dla dzieci, bar przy basenie, parasole i leżaki przy basenie (ilość ograniczona), restauracja, lobby bar, nocny bar, sala konferencyjna, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu (odpłatnie), punkt wymiany walut, sklepik, bilard, gry internetowe, tenis stołowy, fitness, sauna, bezpłatne Wi-Fi koło lobby baru.

Plaża

ok. 250 m, piaszczysta, serwis plażowy (na życzenie) – odpłatnie.

Typ zakwaterowania

Pokoje: dwu osobowe z możliwością dwóch dostawek. W pokoju: łazienka, klimatyzacja, telefon, TV-SAT, lodówka/mini barek. Większość pokoi – z balkonem.
Na życzenie (odpłatnie, na zapytanie) – dwupoziomowe apartamenty dla maks. 2+3 os.

Wyżywienie

ALL INCLUSIVE - śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu. Popołudniowa przekąska. Lokalne napoje bezalkoholowe, wino i piwo do obiadu i kolacji. Lokalne nalewne napoje alkoholowe i bezalkoholowe bez ograniczeń w godzinach 14.00-18.00 oraz 20.00-22.00.
Uwaga: Korzystanie z lobby baru nie jest zawarte w cenie all inclusive.

Transport

Przelot samolotem na trasie Katowice Pyrzowice - Warna - Katowice Pyrzowice oraz transfer na trasie lotnisko - hotel - lotnisko.

Tam: wylot z Katowic o godzinie 17.40, przylot do Warny o godzinie 20.30,
Powrót: wylot z Warny o godzinie 16.00, przylot do Katowic o godzinie 16.50.
Godziny podane wg czasu lokalnego. Dokładne godziny zostaną podane w późniejszym terminie (do potwierdzenia do 2 dni przed wylotem). Odprawa na stanowisku biur podróży 2 godz. przed wylotem.

Uwaga: dziecko do 2 lat nie ma swojego miejsca w samolocie. Siedzi na kolanach u rodziców.

Świadczenia zawarte w cenie

- 7 noclegów w pokoju 2 osobowym,
- wyżywienie All Inclusive,
- przelot na trasie Katowice-Warna-Katowice,
- transfer na trasie lotnisko-hotel-lotnisko,
- ubezpieczenie KL, NNW, bagaż i OC (wg warunków uczestnictwa),
- opieka polskiego rezydenta.

Opłaty obowiązkowe

Płatne przy rezerwacji:
- opłata miejscowa 100 zł/turnus./1 osoba,
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - wg Rozporz. Min. Sportu i Turystyki z dn. 21.11.16 r. - 15 zł /os./pobyt.

Informacje dodatkowe

Wymagane dokumenty: należy posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.

Ubezpieczenie: T.U. Signal Iduna na czas przelotu poza granicami Polski i czas pobytu na miejscu - kosztów leczenia KL (do 15.000 EURO), następstw nieszczęśliwych wypadków NNW (do 7.000 zł), odpowiedzialności cywilnej OC (do 20.000 EURO), bagaż podręczny (do 800 zł).

Rezydent/pilot:
na lotnisku w Warnie czeka na Państwa przedstawiciel naszego biura - steward. Na miejscu pomocą służy recepcja oraz nasz polski rezydent. Numer tel. rezydenta, godz. spotkania informacyjnego i dyżurów – w segregatorze firmowym EPT w recepcji obiektu.

Godziny wylotu:
podane są zawsze według czasu lokalnego (w Bułgarii czas przesunięty jest o 1 godz. do przodu w stosunku do czasu w Polsce) i mogą ulec zmianie (każdy Pasażer zobowiązany jest do kontaktu z EPT na 2 dni przed wylotem celem potwierdzenia przez biuro aktualnej godziny wylotu.

Początek/koniec pobytu:
uzależniony jest od godzin przylotu/wylotu, standardowo doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 i kończy o godz. 10.00.

Wycieczki fakultatywne:
można je zakupić na życzenie w Polsce w bardzo atrakcyjnych cenach lub na miejscu. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez miejscowe agencje.

Oferta promocyjna

Promocja First Minute obowiązuje od dnia 01.03.2017 do dnia 31.03.2017 lub do wyczerpania promocyjnej puli miejsc, przy wpłacie 100% zaliczki przy rezerwacji. W przypadku zaliczki 30% obowiązują ceny katalogowe, dopłata do całości winna nastąpić do 36 dni przed wyjazdem.

Zobacz również:

Witaj na stronie EPT!