EURO POL TOUR - Tour Operator
Uwaga
Szanowni Klienci,
biorąc pod uwagę obecną nadzwyczajną sytuację, w trosce o zdrowie Wasze oraz naszych pracowników do odwołania pracujemy dla Państwa zdalnie, spoza siedziby Biura. Wszystkie pytania, życzenia np. zmiany terminu wyjazdu czy też nowe rezerwacje oraz wszystkie inne bieżące sprawy prosimy kierować mailowo na adres rezerwacja@europol.com.pl, realizacja@europol.com.pl lub europol@europol.com.pl w godzinach 10.00-16.00 w dni powszednie. Staramy się odpowiadać niezwłocznie lecz nie później niż tego samego dnia.
Liczymy na zrozumienie i pozdrawiamy, Euro Pol Tour
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Komunikat specjalny

Komunikat specjalny

Sytuacja w Europie się ustabilizowała. Do wielu krajów możliwe są już wyjazdy turystyczne. Zniesiony został obowiązek kwarantanny. Zaczynamy więc realizację wyjazdów zagranicznych i w miarę rozwoju sytuacji mamy nadzieję potwierdzać kolejne destynacje. 

 

W związku z powyższym:

• W przypadku krajów, które są otwarte dla turystyki i można do nich dojechać, nie stosujemy bez kosztowych anulacji i voucherów. Zastosowanie mają kary umowne zgodnie z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa.

• W przypadku krajów, gdzie nie zniesiono stanów epidemii lub impreza jest odwołana przez EPT, wyjazd można zamienić na voucher o wartości 105% wpłaconej do EPT kwoty i pozostawionej na poczet przyszłych imprez (od 1.10.2020 do 30.09.2021) lub zostanie dokonany zwrot wpłaconej zaliczki, ale w przedłużonym o 180 dni terminie zwrotu (czyli 180+14 dni) zgodnie z zapisami tarczy antykryzysowej.

• Jednocześnie tracą moc wszelkie poprzednie komunikaty dot. postępowania w sytuacji epidemii.

 

Pragniemy również przypomnieć, że TU Signal Iduna Polska, w której są ubezpieczeni nasi Klienci rozszerzyło ochronę ubezpieczeniową w produktach Bezpieczne Podróże o koszty leczenia spowodowane przez koronawirusy Sars-Cov-1, Sars-Cov-2.
Jeżeli ktoś z Państwa nie otrzymał komunikatu Covid z Signala, jest on dostępny na naszej stronie.


Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do sprzedaży.
EPT

Witaj na stronie EPT!